Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 25. KOLO | U Muntiću na ‘punje’, prekid u...

II ŽNL – 25. KOLO | U Muntiću na ‘punje’, prekid u 44. minuti, Dajla više nije goropadna

Nažalost, pretposljednje kolo obilježio je susret u Muntiću. Današnja utakmica između Muntića i Arne Peruški odlučivala je samo i isključivo o tome kako će 29 nogometaša u zapisniku, uz popratne aktere, provesti popodne.

Nažalost, okončano je prekidom utakmice nakon tučnjave, a prije toga su crvene kartone zaradili Sandi Radolović i Edi Ljubas kod domaćih te Matej Peruško i Sandro Špigić kod gostiju. Ne-vje-ro-jatno.

Sandi Božac i Jakov Zgrablić doveli su Kanfanarce do pobjede, a za Momjance je smanjio Ivan Tubak s bijele točke. U Plominu „drama“. Hasan Ahmić i Daniel Amidžić su zabili za 2:0, ali Dario Šendula i Matej Vračić poravnavaju na 2:2. Novo vodstvo Plominjana donosi Branko Babić, a Vračić novim golom za 3:3 pogađa novu neizvjesnost. Pobjedu domaćinu donosi mladi Matija Vozila u 82. minuti. Treba spomenuti da je gostima isključen vratar u 65. minuti.

Dajla nije više goropadna, otkako je osigurala ostanak u ligi. Danas su na Vinež došli sa samo 11 igrača, od čega je utakmicu završilo njih osam. Nermin Krasnići postigao je „hattrick“, a dva je nadodao Edvin Zukić. Jedan gol dali su Nadin Bećirović, Tibor Zakomac i Mirsad Bojkić.

Kaštelirci su Polet porazili s velikom razlikom. Nikola Valentić, Adriano Kocijančić, Petar Benčić, Manuel Ferenac, Mario Klarić i Marko Živković bili su strijelci za Kaštelirce. Puris je slavio na višnjanskoj Pineti, a strijelac je bio Robert Ujčić.

Petrovija i Mladost /RS/ odigrali su utakmicu kako priliči kad rezultat nije bitan. Na kraju, 1:1, za goste pogodio Daniel Ćosić, a za domaće, a tko drugi nego, Eniz Šabanović.