Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 3. KOLO | Puris ne staje!

II ŽNL – 3. KOLO | Puris ne staje!

U Krnici su Arne Peruški ugostili Brtoniglu NV u jednom od dva subotnja susreta Prve ŽNL. Gabriele Kovačić je pogodio za vodstvo gostiju na samom početku da bi konačnih 1:1 postavio Tin Pujić u 57., a gosti su od 74. igrali s igračem manje jer je Igor Savatović dobio crveni karton.

Pogodak odluke u Snašićima djelo je Karla Gušića koji je realizirao jedanaesterac u 13. minuti za slavlje Poleta protiv Momjana 1947. Mladost iz Rovinjskog Sela nije dosad „oduševljavala“, ali danas su na svom Kunfinu našli „žrtvu“. Kaštelirci ne izgledaju najbolje u ovom prvenstvu, a strijelci za domaće bili su Viktor Milošević (2), Daniel Ćosić, Patrik Butući i Ivan Kraljić.

Prvu pobjedu u Drugoj ŽNL upisala je Petrovija, zbog golova Nikice Primorca i Eniza Šabanovića (2) koji kao da ne stari. Za goste iz Muntića zabili su Andrea Bićak i Goran Peruško.

Puris igra odlično, a danas su do 40. minute golovima Edija Baračića i Zorana Lazarića poveli 2:0. Gol Nina Fabete iz jedanaesterca u posljednjoj minuti prvog dijela bio je samo „melem“ na plominsku ranu. Dajla je momčad koja već neko vrijeme u županijskim okvirima slovi kao ekipa koja „privlači“ crvene kartone.

Iznadprosječni su u tom segmentu, a danas je s druge strane bio i malo nervozniji Kanfanar i eto četiri crvena kartona na susretu – Šimo Jurić i Aldin Čehić kod domaćih te Ivan Bertetić i Ivan Živolić kod gostiju. Što se golova tiče, bilo ih je upola manje – dva, oba u domaćoj mreži, a strijelci za Kanfanar bili su Luka Sošić i Ivan Babić.