Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 6. KOLO | Remi u Taru, Kaštelirci ogorčeni suđenjem...

II ŽNL – 6. KOLO | Remi u Taru, Kaštelirci ogorčeni suđenjem iz Muntića

Derbi kola Druge ŽNL igrao se u subotu na igralištu Kunfin u Rovinjskom Selu. Iskra je napravila sjajan posao pobijedivši pogotkom Ermina Jašarevića te tako još jednom potvrdila kako su najbliži tituli prvaka u ovoj sezoni.

Na rabačkoj Mestalli gostovao je Plomin koji je definitivno u problemima. Naime, Rapčani su pobijedili 3:0, promašili jedanaesterac i goste držali u njihovoj polovici. Golove za Rabac postigli su Mladen Božičević, Igor Munjas i Luka Jurkić.

Muntić je pobijedio pogotkom Deana Manojlovskog s „bijele točke“ u posljednjoj minuti susreta protiv Kaštelira Labinci. Utakmicu je sudio Josip Oroz. Možda je suvišno napominjati, ali spomenimo da su gosti krajnje ogorčeni suđenjem.

Goran Gulin donio je slavlje svom Poletu protiv Dajle u 88. minuti, a na Valkanama su pobjedu Brtonigli NV pogodili Almin Sinanović i Elvis Martinović.

U Svetom Petru u Šumi Višnjanci su odigrali sjajno prvo poluvrijeme. Gianluca Banko, Jure Bonaca i Roni Pulin pogodili su za 0:3, a onda je na 1:3 s „bijele točke“ smanjio Edi Baračić. Pitanje pobjednika utakmice rješava Dalen Bertoša u 69. minuti pa je Asmir Hodžić u 77. postavio konačnih 2:4.