Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 8. KOLO | Kanfanarci u zanimljivom okršaju detronizirali Vinežane

II ŽNL – 8. KOLO | Kanfanarci u zanimljivom okršaju detronizirali Vinežane

Kod Dajle se mnogi oslade bodovima, ali je svejedno lijepo vidjeti da se ta momčad dobrano pojačava i sada su već na 17 igrača. Na 1:1 poravnao je Marko Červar u 26. minuti, a za goste iz Svetog Petra u Šumi pobjedu su pogodili Emanuel Jakus, Loris Franjul i Edi Baračić.

U Kanfanaru pravi derbi, reklo bi se i spektakl. U 16. minuti Fatos Hoxha dovodi goste u vodstvo iz jedanaesterca, a onda najbolji igrač utakmica Ivan Modrušan poravnava na 1:1. Na predahu domaći povjerenik za sigurnost ne baš najljepše komentira sudačku prezentaciju pa ga delegat Goran Kvalić uvrštava u zapisnik.

Kvalić, iako mlad delegat, se dosad pokazao kao uvjerljivo najzabavnijim te vrste jer u svojim izvještajima striktno promovira pažnju na verbalne iskaze. Nastavak je donio vodstvo Kanfanara od 3:1 golovima Modrušana i Sandra Babića iz novog jedanaesterca,  a nakon što je Adnan Subašić smanjio na 3:2, sudac Krčalić je, ‘ni pet ni šest’, dosudio i treći jedanaesterac, ovaj ponovno za goste. Tu je „presjekao“ pomoćnik Punušković na čiju ga je intervenciju glavni poništio.

U Brtonigli remi. Poveli su Višnjanci golom Gianluce Banka, a na 1:1 u trećoj minuti nadoknade poravnava Matej Vračić. U Snašićima također bez pobjednika. Dvaput su Petrovijci vodili, golovima Nikice Primorca i Luke Božića, ali je Polet do boda stigao preko Nina Lazarića i Paola Kosa koji je poentirao tri minute prije kraja. Edin Cvolić i Daniel Ćosić zabili su za pobjedu Mladosti iz Rovinjskog Sela u Krnici.

KANFANARCI: Sucima se nitko nije obraćao na poluvremenu!

Nakon što su pročitali natpis na našem portalu koji je prepisan (!) iz službenog zapisnika utakmice, javili su se Kanfanarci i objasnili kako je delegat čuo i u zapisnik uvrstio privatni razgovor između povjerenika za sigurnost i trenera, a u to vrijeme suci utakmice bili su u svlačionice, dakle nitko se njima nije obraćao niti ih vrijeđao.