Home Nogomet Druga ŽNL Istra II ŽNL – 9. KOLO | Iznenađenje Plominjana – na Vinežu se...

II ŽNL – 9. KOLO | Iznenađenje Plominjana – na Vinežu se hladi šampanjac

Na kaštelirskoj Huzalici je domaćin u 75. minuti poveo golom Petra Benčića, ali su uporni igrači Brtonigle NV u nadoknadi utakmice poravnali preko Elvis Martinovića. Istra Pula lagodno je prošla gostovanje Pule ICI, iako je prvi gol postigla tek u 62. minuti.

Domaćin je promašio jedanaesterac u 13. minuti, a u posljednjih pola sata mrežu „cementaša“ načeo je Goran Kalanj, nakon čega je Antonio Vuković postigao „hattrick“.

Ispred stotinjak gledatelja na Vinežu Iskra je golovima Nikole Panića i Ermina Jašarevića pobijedila Polet, a Dajla je na svom terenu bila bolja od Rapca golom neuništivog Emila Zubina. U Višnjanu remi. Domaći su Višnjanci golovima Jure Bonace i Gianluce Banka dvaput vodili, a gosti su preko Deana Manojlovskog i Petra Jukića došli do boda.

U Svetom Petru u Šumi do pobjede su došli gosti iz Rovinjskog Sela i to golom Daniela Ćosića, a najveće iznenađenje dogodilo se u Plominu. Branko Babić i Sandi Murat pogodili su za 2:0 Plomina, a počasni gol gostiju djelo je Jetmira Maksutija za konačnih 2:1.