Home Nogomet Treća HNL Zapad III HNL ZAPAD -19. KOLO | Crikvenica dokazala nadmoć, Jadran i Grobničan...

III HNL ZAPAD -19. KOLO | Crikvenica dokazala nadmoć, Jadran i Grobničan šesticama preko protivnika

SHARE
FOTO: Anto Ravlić

U današnjim utakmicama Treće HNL Zapad teren su najzadovoljniji napustili igrači Jadrana i Grobničana koji su svojim protivnicima “podarili šestice”. Međutim, možda najvažniju pobjedu upisala je Crikvenica nad Uljanikom dok je istarski derbi na Lacu okončan bez pobjednika.

Rovinj, Pazinka i Buje poraženi su na gostovanjima, prvi i drugi nešto lakše, a Buje nesretno, uz “pomoć” bure koja je pomogla kod pobjedničkog pogotka Naprijeda.


HRELJIN – Igralište Lonja – III HNL ZAPAD – 19. KOLO
SUDAC: Matej Bezelj (Pula) POMOĆNI SUCI: Diego Biljuh (Marčana) i Igor Bahun (Rijeka)

NAPRIJED – BUJE 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Brečević 24´, 1:1 Vukajlović 32´, 2:1 Pleše 86´

Žuti kartoni: Pirić, Kuši, Leskur, Rukavina (Naprijed);  Stević, Prodan, Šoškić (Buje)

Crveni karton: Imeraj 35´(Naprijed) – drugi žuti

NAPRIJED: Ciani, Rukavina, Kauzlarić (od 78. Franko), Kružić (od 71. Pirić), Vukajlović, Imeraj, Tomljanović (od 71. Kuši), Barišić (od 38. Leksur), Polić, Radošević, Pleše.

Trener: Neven Strukan

BUJE: Milanović, Stević, Bolčević, Brečević (od 51. Manić), Acquavita (od 61. Šoškić), Bartolić, Miličević (od 61. Bojić), Fakin (od 72. Baf), Valenta, Prodan, Šoškić.

Trener: Dalibor Višković


CRIKVENICA – Gradski stadion – III HNL ZAPAD – 19. KOLO
SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Luka Pajić (Rijeka) i Nenad Marušić (Matulji)

CRIKVENICA – ULJANIK 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Fumić 14´, 2:0 Antanasković 29˙, 3:0 Suden 88´

Žuti kartoni: Bogdan, Merle, Vidović (Crikvenica); Batelić, Jokić, Dujmović (Uljanik)

CRIKVENICA: Baričević, Prpić, Bogdanić, Mazzarolli, Alilović, Butorac (od 89. Muslić), Šarković, Merle, Antanasković (od 80. Matešković), Vidović, Fumić (od 75. Sudan).

Trener: Tomislav Lopac

ULJANIK: Kraljević, Belančić (od 69. Mofardin), Bogdan, Batelić (od 46. Dujmović), Ramadani, Trešnjić, Jokić, Babić (od 61. Matić), Marić (od 46. Petrović), Jereb, Raković (od 46. Stošić).

Trener: Saša Kolić


SENJ – Pod kulom – III HNL ZAPAD – 19. KOLO
SUDAC: Mladen Komesar (Zagreb) POMOĆNI SUCI: Zlatan Bilić i Mislav Krmar (oba Zagreb)

NEHAJ – ROVINJ 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Budan 27´, 2:0 Lagumdžija D. 43´, 3:0 Papić 72´

Žuti kartoni: Hodak, Svast (Nehaj); Agaj Bl. (Rovinj)

NEHAJ: Herman, Pejanović, Brnja, Hodak, Filipović, Lagumdžija T., Prizmić (od 60. Papić), Lagumdžija D. (od 82. Dabac), Tomac (od 60. Vukelić), Vuković (od 67. Svest), Budan (od 82. Ajdini).

Trener: Nehajev Svast

ROVINJ: Kazalac, Tošić, Peteh (od 42. Lavižati), Peršić, Agaj Bl., Lleshdedaj, Kazalac, Prgić, Buljević, Agaj Be., Anich.

Trener: Marijan Kesić


KRK – Stadion Josip Uravić Pepi – III HNL ZAPAD – 19. KOLO
SUDAC: Ivor Firm (Zagreb) POMOĆNI SUCI: Bruno Geller (Sv. Ivan Zelina) i Jurica Šarić (Dugo Selo)

KRK – PAZINKA 4:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Zec 20´, 2:0 Zec 45´, 3:0 Zec 66´(11m), 3:1 Rudela 86´(11m), 4:1 Zeko 90´

Žuti kartoni: Miš-Mešić (Krk); Pinčan (Pazinka)

KRK: Mohorović, Kvesić (od 34. Mikulica), Šabalja, Turkalj, Miš-Mešić, Jurešić (od 75. Šimunović), Turčić, Mijić, Zec (od 75. Šamanić), Radić (od 75. Gršić), Jović (od 55. Zeko).

Trener: Damir Kraljić

PAZINKA:  Denić, Pavat (od 79. Buždon), Batel (od 79. Ritoša), Rojnić, Pinča, Križanac (od 72. Babić), Rudela, Matika, Rabar, Ivetac, Pavat (od 46. Fejzić).

Trener: Mirko Matika


TREĆA HNL ZAPAD

17-04-2021
15:30
Cres
Grobničan
17:00
Naprijed
Buje
17:00
Crikvenica
Uljanik
17:00
Nehaj
Rovinj
17:00
Krk
Pazinka
17:00
Novigrad
Rudar
17:00
Jadran
Vinodol
Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Crikvenica 22 16 5 1 48 9 53 WWLWD
2 Jadran 22 15 5 2 62 19 50 WWWWD
3 Grobničan 22 15 2 5 71 24 47 WWLLW
4 Uljanik 22 13 5 4 41 25 44 WLWWW
5 Rudar 22 10 4 8 36 24 34 LDWLD
6 Nehaj 22 8 6 8 20 22 30 LWDWW
7 Vinodol 22 9 3 10 28 38 30 WLDWL
8 Cres 22 9 1 12 26 39 28 LLLLW
9 Buje 22 6 4 12 27 37 22 LLWLD
10 Novigrad 22 6 6 10 26 39 21 LDDWL
11 Pazinka 22 4 9 9 19 34 21 WLDLL
12 Naprijed 22 6 2 14 17 43 20 LWLWW
13 Krk 22 4 3 15 19 42 15 WWLLL
14 Rovinj 22 5 1 16 20 65 15 LLWLL