Home Nogomet Treća HNL Zapad III HNL ZAPAD – 8. KOLO | Blamaža Novigrada, gostujuće pobjede Jadrana...

III HNL ZAPAD – 8. KOLO | Blamaža Novigrada, gostujuće pobjede Jadrana i Uljanika

SHARE

Nakon osmog kola Treće HNL Zapad doima se kako je Crikvenica ove jeseni nepobjediva. Naime, s 0:2 prošli su kroz Pazin, a gostujuću pobjedu upisali su i Porečani i Uljanikovci u istarskom derbiju u Bujama.

Rovinježi su ostali neporaženi protiv Naprijeda, a Rudar je protiv Nehaja sve rješio do predaha. Novigrad je bio „autsajder“ na Grobniku, ali poraz od 7:0 je ipak rasprodaja ugleda, ne samo gubitak bodova.


CRES – Dari – TREĆA HNL ZAPAD – 8. KOLO SUDAC: Marko Linić (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Ivan Jakovac (Mrkopalj) i Nenad Pjevac (Delnice) ČETVRTI SUDAC: Milan Kukuljan (Podkilavac) DELEGAT: Davor Vukelić (Crikvenica)

CRES – JADRAN 0:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Valenta 2´, 0:2 Lepinjica 29´, 0:3 Valenta 41´

Žuti kartoni: Jakovac, Zubović A. (Cres); (Jadran)

Crveni karton: Crnovršanin 66´ (Cres) – drugi žuti

CRES: Zmajla, Baljak, Nikolić, Zubović A. (od 52. Uzelac), Tarabocchia, Jusufi (od 39. Kinkela), Jakovac, Crnovršanin, Smolčić, Kučinić, Cianci (od 78. Zubović T.).

Trener: Tihomit Bašić

JADRAN: Pavlić, Bernobić, Mofardin (od 67. Banić), Užila (od 74. Žiković), Tomić (od 58. Leko), Maružin (od 67. Dujanić), Lepinjica, Perković (od 74. Videkić), Sumić, Tikas, Valenta. Trener: Dalibor Šuran


PAZIN – Gradski stadion – TREĆA HNL ZAPAD – 8. KOLO SUDAC: Luka Slišković (Zagreb) (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Branimir Milačić (Zagreb) i Ivan Jović (Zagreb) ČETVRTI SUDAC: Ivan Šantić (Kastav) DELEGAT: Neven Jadreško (Štinjan)

PAZINKA – CRIKVENICA 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Buršić 57´, 0:2 Šarković 63´

Žuti kartoni: Ivetić, Tanković, Matika (Pazinka); Imeraj, Lagumdžija T., Šarković (Crikvenica)

PAZINKA: Denić, Pavat, Batel (od 68. Fejzić), Rojnić, Pinčan, Zgrablić (od 75. Pavat), Rudela, Ivetić, Rabar, Tanković, Matika (od 62. Ivetac).

Trener: Mirko Matika

CRIKVENICA: Baričević, Merle (od 18. Svetić), Preni (od 57. Buljat), Prpić, Lagumdžija T., Bogdanić, Šarković, Alilović, Imeraj, Buršić (od 68. Fumić), Mazzarolii.

Trener: Svast Nehajev


ROVINJ – Gradski stadion – TREĆA HNL ZAPAD – 8. KOLO SUDAC: Ivan Čužić (Velika Gorica) (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Dario Mužar (Velika Gorica) i Dario Pranjić (Velika Gorica) DELEGAT: Slaven Skender (Rijeka)

ROVINJ – NAPRIJED 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Agaj 15´, 1:1 Franko 45´

Žuti kartoni: Kazalac, Agaj (Rovinj); Čandrlić, Leskur (Naprijed)

ROVINJ: Kazalac Dar., Tošić (od 67. Tošić), Šverko, Stojanov, Vidan, Agaj Bl., Kazalac Dam., Prgić (od 43. Peršić), Dimoski, Agaj Be., Anich.

Trener: Marijan Kesić

NAPRIJED: Pernat, Bobošević (od 26. Čandrlić), Simanović, Pašuld, Mioč (od 46. Tomljanović), Franko, Barišić, Leskur, Polić (od 78. Šarić), Radošević, Andrić.

Trener: Neven Strukan


ČAVLE – Igralište Mavrinci – TREĆA HNL ZAPAD – 8. KOLO SUDAC: Vedran Jelenčić (Kastav) (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Marko Balen i Hrvoje Perkov (oba Rijeka) ČETVRTI SUDAC: Antonio Melnjak (Rijeka) DELEGAT: Denis Šturman (Rovinjsko Selo)

GROBNIČAN – NOVIGRAD 7:0 (5:0)

Strijelci: 1:0 Brdar 6´, 2:0 Pilčić 9´, 3:0 Pilčić 31´, 4:0 Pilčić 35´, 5:0 Pilčić 45´(11m), 6:0 Prtenjača 54´, 7:0 Prtenjača 86´

Žuti kartoni: Rumora, Pilčić (Grobničan); Totić, Vlašić (Novigrad)

GROBNIČAN: Srok (od 72. Curać), Jukić, Zubić (od 72. Magaš), Miculinić (od 79. Fućak), Brdar, Pilčić, Matković, Rumora (od 46. Ivančević), Rupčić (od 46. Babić), Fučak, Prtenjača.

Trener: Dušan Gruevski

NOVIGRAD: Blažina, Totić, Malkić, Kokalović (od 50. Vlašić), Pierobon (od 66. Rauch), Ibrahimović, Salihić (od 46. Rališ), Dukađin, Bogdanović, Najhart (od 46. Stupar), Pinto.

Trener: nema prijave


TREĆA HNL ZAPAD – 8. KOLO

17-10-2020 15:30
Buje
Uljanik
17-10-2020 15:30
Rovinj
Naprijed
17-10-2020 15:30
Pazinka
Crikvenica
17-10-2020 15:30
Rudar
Nehaj
17-10-2020 15:30
Vinodol
Krk
17-10-2020 15:30
Grobničan
Novigrad
17-10-2020 15:30
Cres
Jadran

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Crikvenica 8 8 0 0 22 4 24 WWWWW
2 Grobničan 9 7 0 2 31 7 21 WWLWW
3 Jadran 9 6 2 1 19 10 20 WDWWW
4 Rudar 8 5 0 3 16 8 15 WLLWW
5 Cres 8 4 1 3 11 13 13 LWLWL
6 Uljanik 8 3 3 2 13 10 12 DDLWW
7 Vinodol 9 3 2 4 10 10 11 LDLWL
8 Novigrad 8 3 2 3 15 17 11 LDWWL
9 Nehaj 9 3 2 4 5 11 11 DLLLW
10 Pazinka 8 1 5 2 9 12 8 DDDWL
11 Naprijed 8 2 1 5 6 21 7 LLLLD
12 Krk 9 1 2 6 7 13 5 WDLLL
13 Buje 9 1 1 7 8 19 4 LWLLL
14 Rovinj 8 1 1 6 6 23 4 LLWLD

TREĆA HNL ZAPAD – 9. KOLO

24-10-2020 15:30
Jadran
Buje
24-10-2020 15:30
Krk
Grobničan
24-10-2020 15:30
Nehaj
Vinodol
04-11-2020 14:00
Novigrad
Cres
10-11-2020 14:00
Crikvenica
Rudar
10-11-2020 14:00
Naprijed
Pazinka
10-11-2020 14:00
Uljanik
Rovinj