Home Nogomet Treća ŽNL Istra III ŽNL JUG – 10. KOLO | Sedam Marčanaca i šestica Vodnjanaca

III ŽNL JUG – 10. KOLO | Sedam Marčanaca i šestica Vodnjanaca

Tužna priča u Krnici. Gosti iz Marčane stigli su sa sedam igrača, malo se “rastekli” do 56. minute kad su odlučili da je ‘dosta’ pa se jedan ‘ozlijedio’ i utakmica je prekinuta.

Patrik Repinac je dotad zabio četiri gola, uz jedan autogol, dok je gost čak i poravnao u 28. minuti, golom Senada Hajdarevića. Da, gost je poravnao u 28. minuti i 1:1 je bilo do 43. minute. Igrali su sa sedam igrača. Protiv 11 domaćih Pomoraca.

Slavlje Cementaša kod Valdebeka na Valkanama “režirao” je Đani Milevoj pogotkom u 27. minuti, a Manjadvorci su, također minimalno, pobijedili Rašu 1938, golom Bojana Benčića. Gosti su promašili jedanaesterac u 55. minuti.

Vodnjanci su “projurili” Šišanom. Zanimljivo, šest golova postiglo je šest različitih strijelaca – Ronaldo Rušiti, Mišel Kostadinović, Antonio Vitasović, Robert Deak, Ivan Cossara i Đulijano Haliti. Za Šišance poentirao je Boris Gajić.