Home Nogomet Treća ŽNL Istra III ŽNL JUG – 14. KOLO | Neki su klubovi igrali i...

III ŽNL JUG – 14. KOLO | Neki su klubovi igrali i s 11 nogometaša, Arne Peruški i Puris šesticama do pobjeda

Slavlje nogometaša Purisa

Treća županijska nogometna liga jug nešto je ozbiljnija od sjevernog „karnevala“, ali ovog vikenda su i „južnjaci“ bili atraktivni. Prije svega, napomenimo da su Arne Peruški sa 6:0 bili bolji od Štinjana uz golove Nikole Mišića (2), Ivana Grgića, Emraha Tahirovića, Josipa Peruška i Antonija Ledenka.

Međutim, posebno su zanimljive „eskapade“ štinjanske momčadi. „Ekipa Štinjana je od 28. minute do 49. minute igrala sa 10 igrača jer je zbog ozljede igru napustio igrač br. 2, a naknadno je u 49. minuti na utakmicu došao igrač br. 13 Posavec i ušao u igru“, morao je u zapisnik unijeti delegat Čalović.

Istim rezultatom slavio je i Puris protiv baljanskog Jedinstva koji su također zbog ozljeda okončali susret s manje od 11 igrača. Na kraju je gostiju bilo devet na terenu. Golove za Puris postigli su Ivan Srblin (2), Alex Buršić (2), Dejan Lazarić i Bernard Hekić.

Marčana je s 3:0 bila bolja od Kanfanara, a u listu strijelaca upisali su se Antonio Marić (2) i Dean Hrelja. Pomorac je u Krnici poveo golom Luke Travičića, a Manjadvorci su preko Dalibora Pliška i Gorana Brgića stigli do 1:2. Konačnih 2:2 postavio je Travičić svojim drugim golom na utakmici.