Home Nogomet Treća ŽNL Istra III ŽNL JUG – 17. KOLO | Cement i Vodnjan sigurni, Štinjanci...

III ŽNL JUG – 17. KOLO | Cement i Vodnjan sigurni, Štinjanci devetkom proslavili praznik u Barbanu

Barban 2013 je definitivno u ogromnim problemima. Nisu problem toliki ni visoki poraz koliko brojnost i očito potpuno odrađivanje forme. Štinjanci su u 30. minuti ostali bez Ključevića koji je, prema sucu, „dizao tenzije s klupe i omalovažao protivnike“.

Zanimljivo, u tom je trenutku bilo “samo” 0:2, a nakon toga su Štinjanci bez njega zabili još sedam golova. Strijelci su bili, inače vratar, Marin Rusev (4), Marko Knežević (2), Matija Šimić, Antonio Benčić i Nikola Zgonjanin.

U ranijem terminu nedjelje igrali su Peroj i Pomorac iz Krnice. Dvaput su Perojci vodili, golovima Nikole Vučetića i Nikole Markovića, a Krničani su preko Patrika Repinca i Veljka Sabadoša došli do remija i boda.

Valdebek je pobijedio golom Patricka Barlessija u 18. minuti protiv Manjadvoraca, dok je Vodnjan u Marčani stigao do troboda golovima Mišela Kostadinovića i Đulijana Halitija. Da im je i njima mjesto u višem rangu, još je jednom pokazao Cement.

Jedina su momčad koja je dosad savladala vodeće Štinjance, a danas su suvereno stigli do troboda protiv Šišana. Nakon sat vremena igre vodili su s 3:0 golovima Morisa Miskića (2) i Roberta Peruška dok je počasni gol za goste postigao Elvis Žunić s „bijele točke“ u posljednjoj minuti.