Home ISTRA Ostali sportovi III ŽNL JUG – 19. KOLO | Barbanci unaprijed predali, remi u...

III ŽNL JUG – 19. KOLO | Barbanci unaprijed predali, remi u Raši

U subotnjoj utakmici u Raši gosti iz Štinjana poveli su u 27. minuti. Strijelac je bio Antonio Benčić. Ali, Rašani se ne predaju, čak niti nakon promašenog jedanaesterca te poravnavaju u 66. minuti preko Elvedina Mulavdića. Istog dana Peroj je “protutnjao” Valkanama.

Valdebek nije najbolje u utakmicu, a Perojci itekako jesu. Do 26. minute bilo je 0:3. Nikola Marković, Nikola Vučetić i Marko Jandrijević pogodili su za goste, a u 65. minuti Emir Džinić budi nadu za Valdebek golom za 1:3. Ipak, konačnih 1:4 postavlja Denis Braić.

U Marčani je gostovao Šišan. Od 12. minute poveli su gosti golom Borisa Gajića, a onda Goran Macuka i Senad Hajdarević preokreću na 2:1 za Marčanu. Sva tri pogotka dotad pala su iz jedanaesteraca. Na 2:2 u 55. poravnava Edin Mujkić, a pobjedu Marčani dvije minute kasnije donosi Bojan Stanimirović.

Pomorac je kod Cementa vodio 0:2 do 28. minute. Patrik Repinac i Vanja Ruba pogodili su za Pomorac, a onda u 33. Moris Miskić smanjuje na 1:2. Bod Cementašima donosi Ivan Dušić u drugom poluvremenu. Najžalosnija situacija dogodila se na Barbanštini. Susjedski derbi Barbana 2013 i Manjadvoraca nije odigran jer su domaćini unaprijed predali utakmicu.