Home Nogomet Treća ŽNL Istra III ŽNL JUG – 20. KOLO | Štinjan prvak, Pomorac 11 puta...

III ŽNL JUG – 20. KOLO | Štinjan prvak, Pomorac 11 puta tresao mrežu protivnika

U subotu su 20. kolo u Trećoj ŽNL Jug otvorili Šišan i Raša 1938. Momčad Morena Kancianija povela je u 36. minuti, precizan je bio Amar Pozderović dok je u 61. Elvedin Mulavdić goste doveo do 0:2. Konačnih 1:2 u 69. postavlja domaći Edin Mujkić.

Sve je rješeno po pitanju prvaka na štinjanskom Fortinu. Ivan Mašeni i Deni Kršulj poentirali su za Štinjan, a Mišel Kostadinović smanjio je iz jedanaesterca u 74. minuti. Tim je rezultatom Štinjan dobio još veću prednost, potvrdio naslov prvaka te će u narednoj sezoni igrati u Drugoj ŽNL.

Barbanci su se proteklog vikenda, između ostalog, požalili i na to kako je nekoliko igrača na izborima u biračkim odborima pa su predali susret protiv Manjadvoraca. Danas izbora nije bilo, ali su u Krnicu stigli sa samo deset igrača.

Na kraju, primili su gol više od tog broja, a postigli dva. Za domaće je četiri pogotka postigao Patrik Repinac, a po dva su nadodali Veljko Sabadoš i Alen Bašić. Još su se u strijelce upisali Branimir Aničić, Roberto Vareško i Luka Travičić. Za Barbance je dvaput poentirao Dorijan Damijanić.

Momčad Cementa se vratila pobjedama u Vodnjanu. Gostovali su kod Peroja, a strijelci u pobjedi momčadi Dorisa Fonovića bili su Robert Peruško i Laris Juričić. Manjadvorci su identičnim rezultatom pobijedili Marčanu na svom terenu, a zabili su Marin Butković i Marijan Buršić.