Home Nogomet Treća ŽNL Istra III ŽNL JUG – 9. KOLO | Sve prema očekivanjima, a u...

III ŽNL JUG – 9. KOLO | Sve prema očekivanjima, a u Šišanu, narodski rečeno – “na punje”

Deveto kolo Treće ŽNL Jug započelo je golijadom u Vodnjanu. Poveli su momci iz Krnice golom Vedrana Blaškovića nakon čega slijedi “doppieta” Đulijana Halitija i gol Željka Džijana za 3:1 do 48. minute.

Pet minuta kasnije Danijel Škabić smanjuje na 3:2, ali novi gol Halitija znači 4:2 pa je gol Gorana Maletića za goste bio samo “šlag” na torti ove zanimljive utakmice.

U Kanfanaru do 66. minute domaćin je poveo 5:0. Igor Galant je u pobjedu Kanfanara ugradio „hattrick“, a uz njega zabili su još Jakov Zgrablić, Sandro Babić i Ivan Modrušan. Kod gostiju strijelci su bili Robert Peruško i Ivan Dušić.

Golova nije nedostajalo ni na Mrzlici. U 64. minuti bilo je 2:2, a onda su Peruški jurnuli ka pobjedi. Za Barbance je dvaput zabio Dejvid Miljak, a za goste Josip Peruško, Ivan Malnar, Nikola Mišić, Tin Pujić i Ivan Peruško.

Peroju je trobod u 88. minuti donio Marko Jandrijević, a u Raši golijada. Elvedin Mulavdić je do 29. minute doveo Rašane do 2:0, a onda su gosti preko Deana i Aldina Šabića te Luke Ljubice preokrenuli na 2:3. Za domaćina je poravnao Amar Pozderović, a pobjedu gostima donio je svojim drugim golom Aldin Šabić.

U Šišanu su gosti pobijedili 0:4 golovima Stefana Širola, Matije Pinezića, Bruna Dira i Deana Hrelje. Međutim, zanimljivo je da je sudac Šekuljica dvaput crvenim kartonima morao smiritvati „šakačke“ obračune pa su igru prije kraja napustili Marijan Ukota i Dino Chersin kod domaćih te Bruno Dir i Filip Čalić kod gostiju. Sva su četvorica šakama gađali glavu protivnika.