Home Nogomet Prijateljske Imširević krenuo “doppietom”, ali je Mladost preokrenula

Imširević krenuo “doppietom”, ali je Mladost preokrenula

Dva županijska prvoligaša danas su odigrala svoj prijateljski susret na Kunfinu. Vrsarani su standardno i očekivano kvalitetni, a Mladost iz Rovinjskog Sela doima se sve boljom i opasnijom.

Prekaljeni majstor Sanel Imširević dvaput je poentirao u prvih sat vremena, prvi put u 25. iz jedanaesterca, a drugi put iz igre u 59. minuti. No, Vrsaru to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Naime, igrali su protiv Lukmanove momčadi koja je u odličnoj formi. Igrala se 70. minuti kada su odigrali sjajnu akciju – Mehmedagić je izbacio Ćosića na lijevu stranu, a ovaj je prizemnim centaršutom pronašao Milovana na drugoj vratnici – 1:2.

Poravnali su domaći nakon što je Ademaj prošao po desnoj strani, a Čabran u prvom dodiru s loptom na utakmici na drugoj vratnici zabija za 2:2. Točku na “i” ove zanimljive utakmice postavio je mladi Arian Težak nakon kornera u gužvi.

ROVINJSKO SELO – Igralište Kunfin – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA

MLADOST /RS/ – VRSAR 3:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Imširević 25′, 0:2 Imširević 59′, 1:2 Milovan 70′, 2:2 Čabran 79′, 3:2 Težak 90′

MLADOST /RS/: Arnoš, Težak, Ivanović, Jakeljić, Piutti, Milovan, Prgić, Šturman, Cvijetić, Ćosić, Burić

Još su igrali: Kastrati, Batljan, Tiani, Miculinić, Totić, Zonta, Ademaj, Čabran, Mehmedagić

Trener: Saša Lukman

VRSAR: Filipović, Naumov, Vukadin, Marunica, Koraca, Šverko, Todorov, Mijojlić, Romić, Pavičić, Imširević

Još su igrali: Legović i Doda.

Trener: Damir Vukadin