Niti mjesec dana nakon što je sporazumno raskinut ugovor sa Zoranom Josipovićem, Istra 1961 je dovela drugog napadača. Riječ je o igraču po imenu Hamza Jaganjac, a radi se o momku rođenom 2004. godine u prekrasnom Sarajevu.
Napadača koji je jesenas u 15 nastupa postigao pet pogodaka u U19 turskoj ligi za Adanu Demispor sportski direktor Saša Bjelanović doveo je na posudbu uz opciju otkupa ugovora na ljeto. Tko zna, možda ovaj mladić bude „hit“ u Puli.
Inače, u kadetskom prvenstvu je za Željezničar svojedobno zabio 14 golova u 30 susreta, a onda je u 23 juniorska nastupa zabio sedam pogodaka. Zaslužio je šansu, u Puli je bilo mnogo napadača koji nisu 27 golova zabili u cijeloj karijeri, kamoli prije 20. rođendana kojeg će proslaviti za 21 dan.













