Iako u njima nisu igrali istarski klubovi, kako bi bili u toku, donosimo rezultate i detalje jučer odigranih utakmica u Četvrtoj NL NS Rijeka. Dramatičnije je bilo u Gospiću gdje je konce utakmice čvrsto držao sudac Tomislav Frlan, a pobjednika na kraju nije bilo.
Adrian Blečić doveo je Halubjan u vodstvo, a na 1:1 poravnao je Goran Lovrić. No, Halubjan dvije minute kasnije preko Ante Pejića s „bijele točke“ dolazi do 1:2, a konačnih 2:2 i remi pogađa Ivan Došen u 80. minuti, na veselje Gospićana.
Kraljevica je s čak 6:1 pobijedila Lokomotivu koja u svojim redovima ima nekoliko zaista odličnih igrača za ovaj rang, međutim, jučer su momci s Oštra bili sjajni. Tri je pogotka postigao Ivan Pičuljan, dva je dodao Filip Znamenaček dok je Nino Pravdica zabio za 6:0. Za goste je na 6:1 smanjio Luka Stojković, bivši igrač labinskog Rudara.
ČETVRTA NL NS RIJEKA
[jsMatchDayStat season_id=”56925″ matchday_id =”5459″ photo=”0″ teamname=”1″ venue=”0″ layout=”0″]
[jsStandings id =”56925″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;point_chk;goalscore_chk;goalconc_chk;curform_chk” display_name =”1″ display_legend =”0″]














