Home Nogomet Prva ŽNL Istra Ivan Pavlić i oba Mišana za slavlje na Suhači

Ivan Pavlić i oba Mišana za slavlje na Suhači

Gosti su danas na Suhaču stigli bez pet prvotimaca, no pružili su otpor, onakav kakav su realno i mogli.

Poveli su golom Ciglara nakon oravdano dosuđenog jedanaesterca, no do poluvremena domaćini su preokrenuli. Poravnao je Ivan Pavlić nakon pogreške gostujućeg stopera i pogodio pod gredu, dok je Mišan doveo Smoljance u vodstvo nakon centaršuta sa desne strane.

U drugom dijelu nakon isključenja Perišića u 60. minuti domaćin postiže još dva pogotka na sličan način. Nakon centaršuta sa desne strane i laganim poentiranjem Pavlića i Mišana za oproštaj sa Suhačom ove jeseni.

SVETVINČENAT – Igralište Suhača – 1. ŽNL – 12. kolo – SUDAC: Darko Gubeljić (Labin), POMOĆNICI: Jasenko Mujić (Potpićan) i Silvestar Bezelj (Pula)

SMOLJANCI SLOBODA – ISTRA TAR 4:1 (2:1)

Žuti kartoni: Otočan, Mišan, Matijaš (Smoljanci Sloboda), Galik, Jurić (Istra Tar)

Crveni karton: Perišić 60′ (Istra Tar)

Strijelci: 0:1 Ciglar 8′ (11 m), 1:1 Pavlić 25′, 2:1 Mišan 37′, 3:1 Pavlić 70′, 4:1 Mišan 82′

SMOLJANCI SLOBODA: Tomišić, Racan (71. Ottochian), Pavlić (88. Kralj), Prodanović, Mišan Mat., Otočan, Furlanić, Matijaš, Brgić, Licul, Mišan Ma. (83. Buršić)

Trener: Damir Buršić

ISTRA TAR: Čituljski, Perišić, Mušković, Galik, Šarčević, Rioža, Ciglar, Stojnić, Legović, Jandrić (85. Palma), Jurić

Trener: Branko Novak