Home Nogomet Prva ŽNL Istra Ivančić rješio pitanje pobjednika

Ivančić rješio pitanje pobjednika

Nakon današnjih 90 minuta u Valbandonu teško je napraviti opsežan izvještaj, a možda je najpreciznije reći da su domaćinu pripali bodovi jer su bili manje loši.

Na rezultatu 0:0 Patrik Pincin je bio sam ispred mladog vratara Medakovića koji mu lijepo brani udarac, a u prvom dijelu “pao” je i pogodak odluke na današnjoj utakmici.

Valbandonci su imali jalovu inicijativu, a najčešće su pokušavali s ubačajima sa strane. Jedan takav, onaj Matije Bagarića u 45. minuti pronašao je Josipa Ivančića koji pogađa za 1:0 i zasluženu pobjedu domaćina.

VALBANDON – Mjesno igralište – Gledatelja: 50 – PRVA ŽNL – 4. KOLO
SUDAC: Marin Buvinić (Umag) POMOĆNI SUCI: Marko Smrtić (Pula) i Branko Vukojević (Umag)

VALBANDON – POTPIĆAN UČKA 72 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Ivančić 45′

Žuti kartoni: Zanetić, Ranosović, Šnur (Valbandon) Braušić, Bažon (Potpićan Učka 72)

VALBANDON 72: Medaković, Bagarić T., Zupanc, Bogdanović, Žepina, Zanetić, Baf (89. Osmanović), Čude, Ivančić (57. Šnur), Bagarić M. (90. Kostešić), Blagajčević (74. Ranosović)
Trener: Saša Rudan

POTPIĆAN UČKA 72: Pamić V., Džinić (62. Paliska), Lešković, Braušić, Putinja (83. Funčić), Licul, Hodžić, Marčac (76. Bažon), Bojkić (46. Vretenar), Pamić R., Pincin
Trener: Moreno Kanciani