Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Izostalo drugo iznenađenje u tjedan dana

Izostalo drugo iznenađenje u tjedan dana

SHARE

Nakon pobjede nad Grobničanima, Uljaniku je bilo dosta lakše otputovati na Bahalin, ali tamo nisu uspjeli napraviti drugo iznenađenje u sedam dana. Štoviše, Vinodol je lakše od očekivanog stigao do slavlja.

Junak domaćina bio je ofenzivac Toni Petrinović koji je u 34. i 65. minuti savladao Kraljevića za konačnih 2:0. Gosti mogu žaliti za prigodama Jokića i Husarića, ali pobjeda Vinodola je zaslužena.


NOVI VINODOLSKI – Bahalin – Gledatelja: 100 – IV NL NS RI – 17. KOLO
SUCI: Vladimir Merle (Rijeka) POMOĆNI SUCI: Danijel Mavrlja (Rijeka) i Dario Rožanković (Rijeka) DELEGAT: Zoran Suzanić (Kostrena)

VINODOL – ULJANIK 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Petrinović T. 34´, 2:0 Petrinović T. 65´

Žuti kartoni: Petrović, Petrinović A. (Vinodol); Raković, Moravac De., Moravac Da. (Uljanik)

VINODOL: Godinić, Lopac, Petrinović A., Lenac, Šmit (od 88. Kalanj), Petrović, Petrinović T., Peričić (od 77. Smolčić), Tonković (od 84. Preni), Begić, Buljat.
Trener: Marijan Tomić

ULJANIK: Kraljević, Vukmir, Todorov, Moravac De., Gerovac, Jokić, Raković (od 64. Brajković), Siljan (od 57. Brizić), Šverko, Agaj (od 46. Husarić), Moravac Da.
Treneri: Andrej i Josip Mavrić


ČETVRTA NL NS RIJEKA – 17. KOLO

09-03-2019 13:00
Borac
Halubjan
09-03-2019 15:00
Pazinka
Buje
09-03-2019 15:00
Mladost /F/
Nehaj
09-03-2019 15:00
Rovinj
Crikvenica
09-03-2019 15:00
Vinodol
Uljanik
09-03-2019 15:00
Grobničan
Naprijed
09-03-2019 15:00
Rudar
Otočac
09-03-2019 15:30
Cres
Vihor

ČETVRTA NL NS RIJEKA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Grobničan 29 23 3 3 95 31 72 WWLWW
2 Nehaj 29 14 9 6 45 22 51 WLWDW
3 Pazinka 29 14 9 6 59 40 51 DLDWW
4 Vinodol 29 13 9 7 43 39 48 WWDDL
5 Naprijed 29 12 10 7 51 35 46 WWWWD
6 Borac 29 13 7 9 36 32 46 LDWLL
7 Buje 29 11 8 10 46 39 41 WLLWD
8 Rovinj 29 11 7 11 39 39 40 WWLDL
9 Otočac 29 11 5 13 33 47 38 LWLWL
10 Rudar 29 10 6 13 42 49 36 DWLWL
11 Cres 29 10 6 13 35 50 36 LDWLL
12 Uljanik 29 10 5 14 41 44 35 LWWLW
13 Mladost /F/ 29 9 6 14 41 56 33 LLLDW
14 Crikvenica 29 8 6 15 33 48 30 WLWLL
15 Vihor 29 8 2 19 38 70 26 LLLLW
16 Halubjan 29 3 6 20 27 63 15 LLWLW

ČETVRTA NL NS RIJEKA – 18. KOLO

16-03-2019 15:30
Buje
Rudar
16-03-2019 15:30
Otočac
Grobničan
16-03-2019 15:30
Naprijed
Vinodol
16-03-2019 15:30
Uljanik
Cres
16-03-2019 15:30
Crikvenica
Borac
16-03-2019 15:30
Halubjan
Mladost /F/
16-03-2019 15:30
Nehaj
Pazinka
17-03-2019 15:30
Vihor
Rovinj