Sam pogled na zapisnik jasno je odavao dojam da se danas na Šaraji neće igrati nimalo ravnopravna utakmica. Gosti i da su kompletni, protiv ove sezone sjajnog Ližnjana, imaju status ‘autsajdera’, a u ovim okolnostima, samo se čekao istek 90. minute.

Ližnjanci su na krilima trostrukih strijelaca Frane Jelenića i Dina Baldea stigli do visoke i uvjerljive pobjede, a u drugom poluvremenu na terenu je bilo čak devet igrača mlađih od 18 godina, kombinirano u obje momčadi, i to je sve što trebate znati o današnjem susretu. Upišimo – tri boda Ližnjanu, odigrano.

LIŽNJAN – Igralište Šaraja – 1. ŽNL – 23. kolo – SUDAC: Dragan Kukić (Pula),  POMOĆNICI: Antun Taranić (Pula) i Dušan Baf (Fažana)

LIŽNJAN – RABAC 8:0 (7:0)

Strijelci: 1:0 Jelenić 7′, 2:0 Kontošić 8′, 3:0 Balde 14′, 4:0 Brenčić 22′ (ag), 5:0 Jelenić 30′, 6:0 Balde 37′, 7:0 Jelenić 45′, 8:0 Balde 52′

LIŽNJAN: Matošević (46. Percan D.), Kostešić (54. Maretić), Gerovac, Matić, Jelenić, Kontošić (54. Čief), Balde, Licardo (46. Benčić), Todorov, Pačić, Pavić

Trener: Zoran Moravac

RABAC: Terzić, Santaleza (46. Ipavec), Višković, Lazarić, Dobrić, Vidas, Belušić, Brenčić (46. Miskić), Vlačić, Ibraimoski, Brajković

Trener: Nino Kos