Home Nogomet Prva ŽNL Istra Jusić dvaput s kreča za zlata vrijedna tri boda

Jusić dvaput s kreča za zlata vrijedna tri boda

SHARE
FOTO: Tihomir Geršner

Ekstremno važna pobjeda nogometaša Darija Jukopile. Oni su danas osigurali tri boda na račun veoma dobrih 60 minuta kad su bili bolja momčad na terenu.

Vrsarani su na kraju preko vratara u polju, Kristijana Mišića, smanjili na 2:1, a prije toga je Arnel Jusić u dva navrata realizirao najstrože kazne, dosuđene u 30. i 47. minuti.


LIŽNJAN – Igralište Šaraja – Gledatelja: 70 – I ŽNL – 18. KOLO
SUDAC: Jasenko Mujić (Potpićan) POMOĆNI SUCI: Elvis Brečević i Florian Belavić (oba Labin) – DELEGAT: Aljoša Radolović (Marčana)

LIŽNJAN – VRSAR 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jusić 30′-11m, 2:0 Jurić 47′-11m, 2:1 Mišić 79′

Žuti kartoni: Topić, Jurić (Ližnjan), Sabadoš, Pršurić, Dekleva (Vrsar)

LIŽNJAN: Matošević, Jukopila, Bošnjak, Jurić, Prpić, Klunić, Tomić, Jusić, Balde (od 62. Tomić), Percan (od 70. Branković), Topić M. (od 65. Tomić L.).
Trener: Dario Jukopila

VRSAR: Mihalic, Dekleva, Fonović, Kastrati, Zdrilić, Dekleva, Đerđaj, Poljaković, Pršurić (od 70. Ružić), Ereiz (od 46. Mišić), Sabadoš.
Trener: Branko Deak


PRVA ŽNL ISTRA – 18. KOLO

13-04-2019 16:30
Veli Vrh
Istra Pula
13-04-2019 16:30
Funtana
Žminj
14-04-2019 16:30
Smoljanci Sloboda
Jedinstvo Omladinac
14-04-2019 16:30
Medulin 1921
Banjole
14-04-2019 16:30
Ližnjan
Vrsar
14-04-2019 16:30
Potpićan
Valbandon ’72

PRVA ŽNL ISTRA – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Medulin 1921 22 15 3 4 65 29 48 DLWWW
2 Banjole 22 14 5 3 54 17 47 DWWWD
3 Žminj 22 14 4 4 58 19 46 LWWWW
4 Vrsar 22 9 6 7 36 32 33 LWLDL
5 Veli Vrh 22 8 8 6 28 23 32 WWWWL
6 Smoljanci Sloboda 22 8 4 10 26 33 28 WLLDW
7 Potpićan 22 9 0 13 32 47 27 LLLLL
8 Jedinstvo Omladinac 22 6 6 10 25 33 24 LWLLD
9 Funtana 22 8 6 8 28 31 24 WLWLW
10 Ližnjan 22 5 5 12 28 51 20 WWWLL
11 Valbandon ’72 22 4 5 13 22 56 17 WLLWL
12 Istra Pula 22 5 2 15 26 57 17 LLLLW

PRVA ŽNL ISTRA – 19. KOLO

27-04-2019 17:00
Žminj
Smoljanci Sloboda
27-04-2019 17:00
Jedinstvo Omladinac
Istra Pula
28-04-2019 17:00
Potpićan
Veli Vrh
28-04-2019 17:00
Valbandon ’72
Ližnjan
28-04-2019 17:00
Vrsar
Medulin 1921
28-04-2019 18:30
Funtana
Banjole