Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Kanarinci pobjedu nad Otočcem posvetili Mateju Matijeviću

Kanarinci pobjedu nad Otočcem posvetili Mateju Matijeviću

Damir Kazalac u duelu

Kanarinci su u dvoboju sa Otočcem upisali osmu pobjedu sezone. Sedemdesetak gledatelja na Valbruni do golova nije imalo puno toga za vidjeti, a sve zanimljivo se praktički dogodilo u posljednjih 15 minuta dvoboja.

Domaćin je poveo u 77. minuti preko Ivana Rojnića, da bi na 2:0 povisio Damir Kazalac koji je gol posvetio 17-godišnjem odbojkašu Mateju Matijeviću koji je u srijedu izgubio život u prometnoj nesreći. U sudačkoj nadoknadi Bogdanić je samo uspio smanjiti poraz Ličana.

ROVINJ – SRC Valbruna – Gledatelja: 70 – IV NL NS RI – 21. KOLO
SUDAC: Bojan Sobol (Hreljin) – POMOĆNI SUCI: Zoran Janković i Marinko Drašković (Rijeka).

ROVINJ – OTOČAC 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Rojnić (77′), 2:0 Kazalac (88′), 2:1 Bogdanić (90+3′).
Žuti kartoni: M. Karlović, Vidan, Rudela, Matić (Rovinj), Draženović, Špoljarić (Otočac).

ROVINJ: Marić, M. Karlović, Vidan, Rojnić, Kajtazi (od 46′ Špiranec), Krajcar, K. Karlović (od 46′ Rudela), Kazalac, Batelić. Hoxha, Bilić (od 77′ Stojanov).
Trener: Alen Jurić

OTOČAC: Krznarić, Benčić, Draženović, J. Smolčić, Banić, Tonković, Bunjevčević (od 81′ M. Smolčić), Bogdanić, Starčević, Ostović (od 32′ Muhar), Cindrić (od 63′ Špoljarić).
Trener: Darko Vukić