Home ISTRA Borilački sportovi Karataši Finide osvojili 39 medalja protekle nedjelje

Karataši Finide osvojili 39 medalja protekle nedjelje

SHARE

U nedjelju, 02.05.2021. u organizaciji Karate saveza Istarske županije i tehničkoj organizaciji Karate kluba Finida iz Poreča, (na otvorenom, rukometno igralište pokraj dvorane Palestra) održano je Županijsko prvenstvo u katama pojedinačno i ekipno za sve uzraste, od cicibana (6, 7 godina) pa do seniora i veterana (+35 godina).

Na Županijskom prvenstvu nastupilo je oko 60 natjecatelja pojedinačno i 10 ekipa iz 6 istarskih karate klubova: KK Amfora Fažana, KK Finida Poreč, KK Istra Pula, KK Sensei Pazin, KK Novigrad, i KK Vrsar.

Finidini natjecatelji i ovoga su  puta ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno 39 medalja: 15 zlatnih, 13 srebrnih i 11 brončanih.

Po završetku natjecanja izvršeno je bodovanje te je porečka Finida osvojila 1. mjesto u ukupnom poretku klubova i tako postala najuspješniji klub ovogodišnjeg županijskog prvenstva u katama.

Osvajači medalja su:

Prva mjesta:

Sara Škofić, djevojčice 8 godina
Petar Puškarić, dječaci 9 godina
Mile Vladušić, dječaci 10 godina
Ana Matošević Petrović, djevojčice 10 godina
Eva Paola Ramaja, djevojčice 11 godina
Marija Šimunović, djevojčice 12 godina
Emili Jurcan, djevojčice 13 godina
Iva Samovojska, kadetkinje
Galen Oštir, juniori
Iva Samovojska, juniorke
Amir Rešidović, seniori
Amir Rešidović, veterani 35+
ml.učenice ekipno-ekipa 1 (Paola Puškarić-Sara Škofić-Luna Paulović)
učenici ekipno-ekipa 1 (Mile Vladušić-Lean Šolaja-Karlo Kos)
ml.kadetkinje ekipno (Marija Šimunović-Emili Jurcan-Kate Radović)

Druga mjesta:

Irma Mešić, djevojčice 8 godina
Tina Štifanić, djevojčice 9 godina
Lucija Jozić, djevojčice 10 godina
Filip Ćurko, dječaci 11 godina
Cintya Radovan, djevojčice 11 godina
Kate Radović, djevojčice 12 godina
Nicolas Kos, dječaci 13 godina
Nina Arizanović, djevojčice 14 godina
Nika Baf, kadetkinje
Alan Srdoč, kadeti
Galen Oštir, seniori
ml,učenice ekipno-ekipa 2 (Petar Puškarić-Irma Mešić-Tina Štifanić)
učenici ekipno -ekipa 2 (Patrick Ćurko-Filip Ćurko-Jan Štifanić)

Treća mjesta:

Luna Paulović, djevojčice 8 godina
Patrick Ćurko, dječaci 9 godina
Lean Šolaja, dječaci 10 godina
Karlo Kos, dječaci 10 godina
Lana Kadum, djevojčice 10 godina
Tina Maraston, djevojčice 10 godina
Jan Štifanić, dječaci 11 godina
Lucija Trifunović, djevojčice 13 godina
Bruno Nannicini, dječaci 13 godina
učenice ekipno (Cintya Radovan-Lucija Jozić-Ana Matošević Petrović)
učenice ekipno-ekipa 2 (Eva Paola Ramaja-Lana Kadum-Ellena Stanik)