Home Rukomet Prva HRL Jug Karlovčani u Labinu demonstrirali snagu

Karlovčani u Labinu demonstrirali snagu

Rukometaši Rudara nisu uspjeli u svom naumu, iznenaditi favoriziranog Karlovca te su gosti upisali uvjerljivu i potpuno zasluženu pobjedu. Labinjani će svoje prve bodove morati tražiti negdje drugdje.

Od samog početka sve je bilo jasno, prvi gol Labinjani postižu u desetoj minuti, i to Jurman za 1:5. Nakon toga sljedeći dolazi ‘na red’ u 17. kada Lazar pogađa za 2:6, a na pred se otišlo s 8:13.

U nastavku samo odrađivanje forme jer je bilo jasno da bodovi idu put grada na četiri rijeke. Domaće je predvodio Antonio Jelušić sa sedam golova, a goste Dominik Smojver s devet te Ivan Bačić sa sedam.

LABIN – SC Franko Mileta – PRVA HRL JUG – 2. KOLO
SUCI: Vladimir GRUBOR (Poreč) i Adi ŽEPČAN (Umag)

RUDAR – KARLOVAC 22:29 (8:13)

RUDAR: Štucin 1, Derossi 4 (2), Lazar 1, Vozila, Bučaj, Franković 4, Juričić, Mandić, Lukšić, Murselović, Dukić 1, Jurman 3, Hrvatin, Kostić 1, Kokot, Jelušić 7
Sedmerci: 2/3, Isključenja: 4 minute (Dukić 2, Jurman 2)
Trener: Dalibor Zupičić

KARLOVAC: Radočaj, Horvat, Smojver Doma. 3, Capan 3, Begić 3, Bosiljevac, Frketić, Lemić, Bačić 7 (3), Mrljak 1, Crnković 1, Magdić 2, Čavlović, Smojver Domi. 9 (1), Glumac
Sedmerci: 5/5, Isključenja: 14 minuta (Smojver Domi. 4, Frketić 4, Crnković 4, Bačić 2)
Trener: Tatjana Rašić