Home Nogomet Druga ŽNL Istra Kaštelirci protutnjali Dajlom, Šendula se ne zaustavlja

Kaštelirci protutnjali Dajlom, Šendula se ne zaustavlja

Sinoć su odigrana dva susreta prvog kola Druge ŽNL koja su odgođena prije desetak dana. Kaštelir Labinci upisali su visoku pobjedu kod Dajle, a Brtonigla NV upisala je novo slavlje, ovo protiv Momjana 1947.

Ivan Jugovac je za Momjance poravnao u 55. minuti, ali je prije i 20-tak minuta nakon tog gola mrežu gostiju tresao sjajni Dario Šendula koji je nakon dvije odigrane utakmice stigao do pet postignutih pogodaka. Gol za 3:1 djelo je Rafaela Novakovića u 86. minuti.

Gotovo u terminu Lige prvaka, od 20 sati, na teren su u Dajlu izašli domaći nogometaši i oni Kaštelira Labinci. Već u 21. minuti je Đanluka Banko zabio svoj drugi gol, a do kraja utakmice u strijelce su se upisali Patrik Zović, Karlo Dagostin i Manuel Ferenac za konačnih 0:5.