Home Nogomet Treća HNL Zapad Kazalac i Krajcar potopili Kukučkin brod

Kazalac i Krajcar potopili Kukučkin brod

Damir Kazalac

Nakon današnjeg istarskog derbija u Rovinju kudikamo zadovoljniji Valbrunu napušta domaći trener Sabit Šljivo koji je pripreme odradio bez lubenica i hladnih kupki, ali očito uz učinkovit rad. Rovinj je danas odigrao ne baš najboljih 45 minuta, ali je u narednih toliko pokazao da je u ovom trenutku iznad Uljanika.

A gosti u 90 minuta, osim vratnice Frane Jelenića u 84. nisu pokazali ništa. U prvih 45 minuta obje su momčadi ostale dužne gledateljima, a onda su Kanarinci „propjevali“. Neven Špiranac vrtio se po šesnaestercu gostiju kad ga je Deak srušio, a sudac Buvinić pokazao je na „bijelu točku“.

Siguran realizator najstrože kazne bio je Damir Kazalac. Točku na „i“ stavio je Teo Krajcar, preciznim udarcem s desetak metara nakon lijepe povratne lopte Hise Ramadanija za konačnih 2:0. Utakmicu je obilježila i ružna ozljeda Antonija Gerovca kojem želimo što brži oporavak.

ROVINJ – SRC Valbruna – Gledatelja: 170 – III HNL ZAPAD – 3. KOLO
SUDAC: Marin Buvinić (Umag) POMOĆNI SUCI: Ivan Jakičić i David Ružić (oba Poreč) DELEGAT: Slaven Skender (Rijeka)

ROVINJ – ULJANIK 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Kazalac 56´, 2:0 Krajcar 60´

Žuti karton: Vidan (Rovinj); Blašković, Jelenić, Agaj Bl. (Uljanik)

ROVINJ: Cindrić, Raković, Rojnić, Ramadani, Kazalac (69. Karlović K.), Batelić, Špiranac (od 80. Milošević), Karlović M. (od 53. Paulinić), Kajtazi, Krajcar, Vidan.
Trener: Sabit Šljivo

ULJANIK: Čović, Mofardin, Todorov, Siljan, Gerovac (od 25. Deak), Blašković, Agaj Bl. (od 68. Verk), Jelenić, Lazendić, Agaj Be. (od 61. Jokić), Matić.
Trener: Ivan Kukučka