Home Nogomet Treća HNL Zapad Kazalac spasio pomlađene Rovinježe poraza

Kazalac spasio pomlađene Rovinježe poraza

Damir Kazalac

Nastupili su danas Rovinježi u Senju bez petorice seniora pa je Šljivo morao sastaviti veoma mladu momčad koja bi većinu gostovanja u ligi teško prošla “neokrznuta”. Ipak, nije ni Senj što je nekad bio, a pogotovo ni Nehaj pa se dogodila podjela bodova podno Kule.

Brzonogi Lucijan Tomac pobjegao je rovinjskoj obrani u 16. minuti i doveo Nehaj u vodstvo, ali nakon toga nije bilo izražene dominacije koja se možda očekivala.

Štoviše, Rovinj se dobro držao, do 77. minute kad lopta dolazi do Damira Kazalca, a napadača s takvim osjećajem za gol nema mnogo u ligi. To je značilo 1:1 i pozitivnu atmosferu u rovinjskom autobusu pri povratku.

SENJ – Igralište pod Kulom – Gledatelja: 100 – III HNL ZAPAD – 2. KOLO
SUDAC: Daniel Starčević (Pula) – POMOĆNI SUCI: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Ivan Jakičić (Poreč) – ČETVRTI SUDAC: Matej Bezelj (Pula) – DELEGAT: Davor Vukelić (Crikvenica)

NEHAJ – ROVINJ 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tomac 16´, 1:1 Kazalac 77´

Žuti kartoni: Rončević (Nehaj); Ramadani, Krajcar, Raković, Vidan (Rovinj)

NEHAJ: Tomljanović, Lagumdžija T., Prizmić, Tomac, Vukelić, Mikulica, Hodak M. (od 58. Prpić), Rončević, Paić, Prizmić (od 85. Lagumdžija D.), Hodak L.
Trener: Nehajev Svast

ROVINJ: Cindrić, Raković, Ramadani, Karlović K. (od 58. Perja), Kazalac, Batelić, Karlović M., Kajtazi, Krajcar, Vidan, Paulinić (od 46. Stojanov)
Trener: Sabit Šljivo