Home Nogomet Treća HNL Zapad Kirci neće biti ljuti na suce ovog puta, Porečani ponovno poraženi

Kirci neće biti ljuti na suce ovog puta, Porečani ponovno poraženi

Dalibor Šuran, trener Jadrana

Nakon današnje utakmice u Crikvenici, jedno je sigurno – bilo snimaka ili ne, ali čelnici kluba s Kirije sigurno se neće žaliti na suđenje. Porečani su promašili svoje prigode u prvom dijelu, ali u nastavku imaju prigovora na sudačku izvedbu.

U prvih 20 minuta “zicer” je imao Vedran Radman, a još su dva udarca “fijuknula” pored gola Crikvenice. Nakon toga domaćin uspostavlja ravnotežu, a u posljednjim trenucima prvog dijela preko Imeraja dolazi u vodstvo.

Slijedi sporan detalj i 49. minuta kada domaćin zarađuje jedanaesterac, a Ivan Butorac ga pretvara u 2:0. Do kraja susreta mlada momčad Porečana nije uspjela vratiti se u utakmicu već su samo smanjili preko 17-godišnjeg Filipa Mendikovića.

CRIKVENICA – Gradski stadion – III HNL ZAPAD – 8. KOLO
SUDAC: Luka Milković (Viškovo) POMOĆNI SUCI: Robi Kezele (Rijeka) i Ivan Jakovac (Rijeka) DELEGAT: Josip Šimunić (Otočac)

CRIKVENICA – JADRAN 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Imeraj 45+1´, 2:0 Butorac 49´-11m, 2:1 Mendiković 90+2´

Žuti karton: Brkljača, Matešković, Svetić (Crikvenica)

CRIKVENICA: Baričević, Brkljača, Preni, Svetić, Matešković, Krmpotić, Štemberger, Alilović, Buršić, Butorac, Imeraj.
Trener: Josip Vukelić

JADRAN: Pavlić, Leko, Mofardin, Užila, Tomić, Vlizlo (od 88. Najhart), Šegon (od 76. Mendiković), Tikas, Dujanić, Videkić, Radman.
Trener: Dalibor Šuran