Home Košarka Ostalo Košarkaška reprezentacija pobijedila Crnu Goru na istarski pogon, Lea Miletić najbolja na...

Košarkaška reprezentacija pobijedila Crnu Goru na istarski pogon, Lea Miletić najbolja na terenu

Danas su u Poreču pripremnu utakmicu odigrale reprezentativne košarkašice Hrvatske. Protivnik im je bila Crna Gora koju su uvjerljivo porazile, rezultatom 87:43. Može se reći da ova Hrvatska ide na istarski pogon.

Naime, Porečanka Ivana Dojkić bila je kapetanica tog današnjeg sastava, a u 26 minuta ostvarila je učinak od osam koševa, pet skokova i tri asistencije. Vrlo dobra bila je i Puljanka Nina Premasunac koja je u 15 minuta postigla deset koševa, uzela četiri skoka, a ukrala je i dvije lopte.

Ipak, najbolju valorizaciju na utakmici uopće imala je Pazinjanka Lea Miletić. Sjajna Miletić je u 20 minuta ubacila deset koševa uz samo dva promašaja, uzela pet skokova te uz dvije asistencije upisala i jednu blokadu.