Home Nogomet Kup Istre Kruškić sa tri pogotka odveo Vodnjan u drugo kolo

Kruškić sa tri pogotka odveo Vodnjan u drugo kolo

Puno je izostanaka danas bilo u momčadi iz Koromačna pa su Vodnjanci, koji su i inače veoma kvalitetni zagospodarili terenom i nametnuli svoju igru.

Slijedom toga već u 8. minuti, ponajbolji igrač današnje utakmice Edin Kruškić asistira Đijanu za vodstvo Vodnjana. Vratili su se domaćini nakon pola sata igre kada nakon greške gostujuće obrane, Miskić vraća stvari na početak.

No, do poluvremena je sve riješeno. Najprije Haliti dovodi goste u vodstvo u 36. minuti a u posljednjim trenucima prvoga dijela Kruškić postiže pogodak za 1:3. U nastavku sa još dva gola Edina Kruškića Vodnjanci su  izborili nastup u drugom kolu ovogodišnjeg Kupa.

VIŠKOVIĆI – Igralište Viškovići – KUP NSŽI – 1. kolo. – SUDAC: Petar Pejkunović (Kožljak), Pomoćnici: Sandi Orbanić (Žminj), Karlo Terković (Kršan)

CEMENT  – VODNJAN 1:5 (1:3)

Žuti kartoni: Marjanović (Vodnjan)

Strijelci: 0:1 Đijan 8′, 1:1 Miskić 32′, 1:2 Haliti 36′, 1:3 Kruškić 45, 1:4 Kruškić 64′, 1:5 Kruškić 72′

CEMENT: Spasić, Milevoj, Hrvat, (od 66. Dušić), Omanović, Cukon T., Muratović, Peruško, Miskić, Jelić, (od 73. Hrvatin), Cukon M., Androić

Trener: Doris Fonović

VODNJAN: Radolović, Brgić, (od 22. Šverko), Marijanović, Đijan, Amiđić, Haliti, (od 88. Tuzlić), Kruškić, Breljak, (od 46. Jović), Lekaj, Alibašić, Kostadinović (od 73. Aljić)

Trener: Denis Premate