Home Nogomet Treća HNL Zapad Kukučkina momčad na Krimeji deklasirana u golijadi

Kukučkina momčad na Krimeji deklasirana u golijadi

SHARE

Nakon što je Novigrad ostanak osigurao protiv momčadi kojima bodovi baš i ne trebaju, danas je Kukučkinom “brodu” s druge strane terena stajala motivirana “škvadra” s Krimeje koja se bori za ulazak u Drugu HNL.

Iako je momčad trenera Ivana Kukučke “inkasirala” čak šest komada, treba reći da je konačni ishod još i dobar, kako je moglo biti. Dva lijepa poteza, Pamića i Douglasa, ne mogu prebrisati zaista loših 90 minuta gostujuće momčadi.

Miroslav Iličić je bio veoma raspoložen za domaćina, a dvostruki strijelac uz njega bio je i Mateo Monjac. Ipak, dva možda i najljepša pogotka postigao je Ivor Weitzer, prekaljeni veznjak Riječana. Utakmica za zaborav Novigrađanima, a već sljedeći tjedan mogući su bodovi na Lacu jer stiže rasterećeni Maksimir.


RIJEKA – Stadion Krimeja – Gledatelja: 400 – TREĆA HNL ZAPAD – 29. KOLO –
SUDAC: Matija Spudić (Ivanić Grad) – POMOĆNI SUCI: Nikola Kamenarić (Sv. Ivan Zelina) i Dario Mužar (Velika Gorica) – DELEGAT: Davorin Mlakar (Zagreb) – ČETVRTI SUDAC: Petar Jerbić (Velika Gorica)

ORIJENT 1919 – NOVIGRAD 6:2 (2:1)

Strijelci: 0:1 Pamić 23´, 1:1 Iličić 24´, 2:1 Monjac 29´, 3:1 Weitzer 53´, 4:1 Weitzer 58´, 5:1 Monjac 67´, 6:1 Iličić 78´, 6:2 Douglas 90+2´

Žuti kartoni: Weitzer, Andrić, Herman (Orijent); Dukađin, Ofosu (Novigrad)

ORIJENT 1919: Herman, Jergović, Andrić, Fatić (od 68. Žeželj), Iličić, Fumić (od 61. Gerc), Weitzer, Travaglia, Monjac, Tadejević (od 71. Hssičić), Mohorovičić.
Trener: Fausto Budicin

NOVIGRAD: Nicoletti, Pamić, Dukađin, Simonović, Bijelić, Mofardin, Douglas, Topić (od 81. Prodan), Najhart (od 86. Bučić), Bernobić, Ilinčić (od 67. Ofosu).
Trener: Ivan Kukučka


TREĆA HNL ZAPAD – 29. KOLO

04-05-2019 17:00
Jadran
Špansko
04-05-2019 17:00
Zagorec
Dugo Selo
04-05-2019 17:00
Ponikve
Trnje
04-05-2019 17:00
Zagreb
Jarun
04-05-2019 17:00
Maksimir
Dubrava TK
04-05-2019 17:00
Orijent 1919
Novigrad
04-05-2019 17:00
Krk
HAŠK
04-05-2019 17:00
Vrbovec
Vinogradar
04-05-2019 17:00
Opatija
Kurilovec Velika Gorica

TREĆA HNL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Vinogradar 34 25 5 4 93 37 80 WLDWW
2 Dubrava TK 34 24 4 6 84 35 76 WWWWW
3 Orijent 1919 34 21 5 8 72 47 68 WWWWL
4 Trnje 34 17 7 10 61 41 58 WWDLW
5 Kurilovec Velika Gorica 34 13 13 8 62 43 52 WDDWL
6 Opatija 34 14 9 11 56 47 51 WLDLW
7 HAŠK 34 15 6 13 50 42 51 LLWWW
8 Dugo Selo 34 15 5 14 48 58 50 LDLWL
9 Jadran 34 15 2 17 55 61 47 LLLLW
10 Krk 34 13 6 15 52 54 45 LWDLL
11 Vrbovec 34 13 4 17 47 60 43 LLLWW
12 Ponikve 34 13 4 17 42 59 43 LLWLL
13 Maksimir 34 12 6 16 54 57 42 WWDLW
14 Zagorec 34 11 7 16 55 60 40 LDLDL
15 Špansko 34 11 5 18 47 75 38 LWWWW
16 Jarun 34 11 4 19 46 62 37 WDWLL
17 Novigrad 34 10 3 21 50 66 33 LWWDL
18 Zagreb 34 4 3 27 26 96 14 LLLLL

TREĆA HNL ZAPAD – 30. KOLO

10-05-2019 17:00
Opatija
Vrbovec
10-05-2019 17:00
Novigrad
Maksimir
11-05-2019 17:00
HAŠK
Orijent 1919
11-05-2019 17:00
Dubrava TK
Zagreb
11-05-2019 17:00
Jarun
Ponikve
11-05-2019 17:00
Dugo Selo
Jadran
11-05-2019 17:00
Špansko
Kurilovec Velika Gorica
12-05-2019 11:00
Trnje
Zagorec
12-05-2019 17:00
Vinogradar
Krk