Home ISTRA Futsal KUP JE NJIHOV! Maestro Grbić okrunio sjajnu igru Mavrovićeve momčadi

KUP JE NJIHOV! Maestro Grbić okrunio sjajnu igru Mavrovićeve momčadi

Malonogometaši Futsal Pule danas su pred svojom publikom osvojili Kup regije Zapad te tako izborili nastup u osmini finala Kupa Hrvatske. Igrači Marinka Mavrovića odigrali su sjajnih 40 minuta, a za visoki nivo kvalitete utakmice zaslužna je i odlična momčad Gorice koja je danas bila protivnik.

Kapetan Bepo Paus podignuo je pehar za prvaka nakon izrazito zanimljivih 40 minuta u kojoj su i gosti imali svoje izglede, međutim, nakon vodstva golom Darka Duvnjaka u osmoj minuti, Puljani su smogli snage za preokret.

Napravili su to nakon dva kornera. Nakon prvog, u 26. minuti, s dva brza pasa poslali su loptu na drugu stranu gdje je Robert Grbić pokazao zašto je u Puli. Lopta na lijevu nogu i „bombu“ u suprotni kut – 1:1.

Dvije minute pred kraj novi korner za Puljane i fantastično uigrana akcija – Vukmir „diže“ u sredinu, Barišić radi „blok“, a lopta stiže na prsa Grbiću koji ju smiruje, a onda sada desnicom gađa topovski u vratnicu od koje se lopta odbila u gol za konačnih 2:1.

Atmosfera u pulskoj momčadi nezaustavljivo raste, a mehanizmi koje su razvili u igri sigurno čine ponosnim i trenera Marinka Mavrovića koji ovaj pulski “brod” drži čvrsto u smjeru promocije. Još je rano, ali zasad sve štima…