Home Arhiva Labinjani trokorakom preko Lučkog radnika

Labinjani trokorakom preko Lučkog radnika

U odličnoj nogometnoj predstavi pioniri labinskog Rudara su potpuno zasluženo svladali vršnjake iz riječkog Lučkog radnika sa uvjerljivih 3:1.

Domaći su do vodećeg i drugog gola došli na sličan način. Iz odbijanca je najprije, u prvom poluvremenu, pogodio Matković da bi u nastavku isto učinio Alićajić.

Gosti su sredinom drugog poluvremena smanjili na gol zaostatka ali je njihova nadanja, sijanim udarcem iz slobodnog udarca sa tridesetak metara, prekinuo Šurković.

KONTROLNA NOGOMETNA UTAKMICA – PIONIRI

NK RUDAR-NK LUČKI RADNIK 3:1 (1:0)

MJESTO: Labin IGRALIŠTE: Stadion Zelenice GLEDATELJA: 100 TEREN: travnat-odličan VRIJEME: sunčano-ugodno za igru

GLAVNI SUDAC: Franko ČUPIĆ (Labin)

NK RUDAR (Labin): Miletić, Hrvatin, Radočaj, Zulijani, Višković, Bucul, Kučić, Jašarević, Batelić, Matković i Šurković.  JOŠ SU IGRALI: Alićajić, Pavlić, Lazarić, Miljković, Perak i Bilić. TRENER: Dario MILEVOJ

STRIJELCI: 1:0 Matković, 2:0 Alićajić, 2:1 Lučki radnik, 3:1 Šurković