Home Rukomet Prva HRL Jug Labinjani u Splitu ostali korak prekratki

Labinjani u Splitu ostali korak prekratki

Rukometaši Rudar Adria Oila sinoć su poraženi na gostovanju kod poznate splitske akademije Balić Metličić. Domaćin je imao kontrolu nad utakmicom veći dio susreta, ali su uporni Labinjani na kraju pobjedu Splićana pretvorili u minimalnu.

U 13. minuti Sučić zabija za 6:3, a do predaha prednost domaćih narasla je na pet pogodaka. Početkom nastavku Kovari smanjuju ponovno na tri razlike, u 36. iz sedmerca Frankovića, a u 44. minuti Jelušić pogađa za 21:19 i buđenje nade.

Momci Dalibora Zupičića tu pokazuju karakter i u naredne četiri minute „podešavaju semafor“ tako da on pokazuje 22:22. Nažalost, tu su stali, do 53. minute domaćin opet ima tri pogotka prednosti, bilo je 26:23. Dolazili su do kraja susreta Labinjani na gol zaostatka, ali su bodovi ostali u Splitu.

Kod domaćih od ostalih Bruno Sučić sa sedam golova dok je goste predvodio mladi Niko Franković s deset pogodaka, a po pet su nadodali Lazar i Jelušić.