Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Labudice goropadne u Samoboru za osiguravanje drugog mjesta na kraju jeseni

Labudice goropadne u Samoboru za osiguravanje drugog mjesta na kraju jeseni

Gledajući ljestvicu, trebao je jučer u samoborskoj dvorani to biti sraz dvije možda i podjednake momčadi, u kojoj je tek malu prednost imala labinska ekipa. Međutim, Labudice su Samoborke naprosto „pregazile“, u oba poluvremena.

Na predahu je bilo 11:20, a u nastavku su domaće postigle još manje, samo devet pogodaka. Apsolutno zaslužena pobjeda Labudica za osiguravanje drugog mjesta na ljestvici na kraju jesenskog dijela, bez obzira na konačni ishod susreta protiv Zaprešića narednog vikenda u Labinu.

Na jučerašnjoj utakmici ponovno je sjajna bila Natali Zahtila koja je postigla devet pogodaka, a uz vratarice, istaknuti treba i Kiku Vrkljan te Mateu Peršić koje su dodale sedam golova. Kod domaćih bolja od ostalih Dora Kanceljak s pet preciznih udaraca.