Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Labudice i dalje bez greške u svom letu

Labudice i dalje bez greške u svom letu

Treću pobjedu u nizu ovog su petka upisale rukometašice Rudara. Protivnice iz Karlovca su ozbiljno parirale tek 25 minuta, nakon čega je sve pripalo Labudicama koje su s razlogom na čelu prvenstvene ljestvice.

Krenulo je s 1:3 za gošće, ali vrlo brzo, u 11. minuti, Zahtila svojim četvrtim golom poravnava na 4:4. Egal se vidio do 22. minute kad golovima Peršić i Vrkljan domaće dolaze do 11:9. Od tog trenutka više nije bilo neizvjesnosti jer su do predaha Labinjanke imale tri pogotka prednosti.

Kraj svih gostujućih nadanja dogodio se u prvih deset minuta nastavka, a u 44. minuti Vrkić pogađa za nedostižnih 21:13. Do kraja susreta prigode su dobile sve rukometašice s obje strane, a Rudar je stigao do zaslužene pobjede.

Najbolja je bila Natali Zahtila koja je postigla osam pogodaka dok je četiri dodala i Doris Belušić. Vratarski tercet Pavić-Vretenar-Kamenar je ponovno olakšao posao svojim suigračicama, a kod gostiju najviše vrijedna spomena bila je Marija Kusanić sa sedam golova.