Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Labudice na krilima obrane slavile i u Senju

Labudice na krilima obrane slavile i u Senju

SHARE

Na krilima sjajne obrane, o čemu svjedoči i samo 18 golova domaćih rukometašica, Labinjanke su danas slavile u susretu kod Senie. Tim rezultatom još su se više približile samom vrhu ljestvice.

Vrlo su se rano odvojile na 3:7, ali se domaće ne predaju pa je semafor uskoro pokazivao 7:8. Ipak, do predaha Datosove rukometašice stvaraju novu prednost koju više nisu ispustile.

Iskusne igračice Doris Belušić, Katarina Raspudić i Natali Zahtila odigrale su ključnu rolu u obrani dok je u napadu raspoložena bila Emili Zenković s čak osam postignutih pogodaka. Kod Senia raspoloženija od ostalih Martina Nekić s devet.


SENJ – SD Robert Barbić Beli – DRUGA HŽRL – 4. KOLO
SUCI: Fran BUNETA – Bruno KOMLJENOVIĆ (oba Zagreb)

SENIA – RUDAR 18:23 (8:12)

SENIA: Zugan 2, Prpić, Samardžić, Šolić, Bradanović 3, Biondić 1, Nekić 9, Posavec 2, Barbić 1, Katalinić, Slavković, Kren
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 6 minuta (Barbić 2, Bradanović 2, Samardžić 2)
Trener: Milica Dorić

RUDAR: Kamenar, Zenković E. 8, Franković, Šumberac 1, Kogej, Raspudić 6, Zahtila 4 (2), Vrkić 2, Belušić 1, Govedić, Jelčić, Lepinjica, Zupičić, Malić, Šajina 1
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Belušić 2, Vrkić 2, Raspudić 2, Šumberac 2)
Trener: Diego Datos


DRUGA HŽRL ZAPAD – 4. KOLO

19-10-2019
Zamet
Zaprešić
19-10-2019
Samobor
Rugvica
19-10-2019
Arena
Rovinj
19-10-2019
Karlovac
Trešnjevka
19-10-2019
Lokomotiva II
Ivanić
20-10-2019
Senia
Rudar

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Zamet 8 8 0 0 243 179 16 WWWWW
2 Ivanić 8 6 0 2 243 177 12 WLLWW
3 Rudar 8 6 0 2 236 217 12 WWWWL
4 Trešnjevka 7 5 0 2 188 154 10 WLWWL
5 Samobor 7 4 0 3 219 193 8 LWWLW
6 Zaprešić 7 3 1 3 182 169 7 WLLWD
7 Karlovac 7 3 1 3 197 187 7 LWWLD
8 Rugvica 7 2 1 4 186 208 5 LLWLD
9 Arena 7 2 1 4 163 200 5 LWLWD
10 Lokomotiva II 7 2 0 5 196 168 4 LLWLL
11 Rovinj 7 1 0 6 139 256 2 WLLLL
12 Senia 8 0 0 8 163 247 0 LLLLL

DRUGA HŽRL ZAPAD – 5. KOLO

26-10-2019
Ivanić
Zamet
26-10-2019
Rovinj
Karlovac
26-10-2019
Rudar
Arena
26-10-2019
Rugvica
Senia
30-10-2019
Zaprešić
Samobor
06-11-2019
Trešnjevka
Lokomotiva II