Rukometašice ŽRK Rudar, sada već prvoligašice, na svom su parketu danas ugostile ŽRK Udarnik. Iako su im gošće parirale veći dio susreta, okončano je s 24:21 za labinsku ekipu koja bi tako sezonu mogla završiti kao stopostotna.
Možemo reći kako se nakon dugo vremena vidjela ravnopravna igra u srazu s Labudicama pa je u 37. Udarnik čak i vodio 15:17, a u 43. je 18:18. Ipak, od tog trenutka domaće preuzimaju kontrolu i u posljednjih pet minuta ulazi se s 22:18. Na kraju spomenutih 24:21. Za sedam dana Labudice putuju u Karlovac, a onda u posljednjem kolu dočekuju Trešnjevku u svojoj dvorani.
ŽRK RUDAR (24:21 protiv Udarnika): Kamenar, Peršić 2, Šumberac 1, Raspudić 5, Zahtila, Bradanović, Vrkić, Belušić 6, Golja, Đuzel, Mikolić 7, Pavić, Mileta, Malić, Miočinović 3, Mrkaljević














