Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Labudice preletile preko favoriziranih Zaprešićanki

Labudice preletile preko favoriziranih Zaprešićanki

SHARE

Odličnom, a na trenutke i granitnom obranom, rukometašice Rudara iznenađujuće su došle do bodova kod favorizirane ekipe Zaprešića. Datosove igračice odigrale su sjajnih 60 minuta i pjesma u njihovom autobusu prema Istri u potpunosti je zaslužena.

Na kvalitetnu obranu nadovezala se i raspoložena vratarica Lea Zupičić dok je i Nika Kamenar obranila jedan sedmerac. Napad je bio raznovrstan i učinkovit pa se Labinjanke sada mirno i u dobroj atmosferi mogu spremati za novi zahtjevni susret, protiv Samobora na svom parketu.


VELIKA GORICA – SŠD Ekonomske škole – II HŽRL ZAPAD – 2. KOLO
SUCI: Dalibor Blesić i Marko Presek (oba Koprivnica)

ZAPREŠIĆ-RUDAR 23:28 (8:12)

ZAPREŠIĆ: Brnada, Ćutunić, Horvat, Krpan, Vucić, Vučković 6, Rončević, Sučec, Pasarić 5, Rajković 2, Vandero-Humljan, Stanić 8, Tomljanović, Andrijanić 1, Brdovčak 1, Budan
Sedmerci: 5/7, Isključenja: 4 minute (Tomljanović 2, Brdovčak 2)
Trener: Robert Baković

RUDAR: Kamenar, Zenković 2, Franković, Kogej, Raspudić 7, Zahtila N. 6, Vrkić 1, Belušić 1, Govedić, Jelčić, Lepinjica 2, Zupičić, Rodić 9 (4), Malić, Šajina
Sedmerci: 4/4, Isključenja: 8 minuta (Raspudić 4, Zahtila 2, Lepinjica 2)
Trener: Diego Datos


DRUGA HŽRL ZAPAD – 2. KOLO

05-10-2019
Zamet
Rugvica
05-10-2019
Zaprešić
Rudar
05-10-2019
Samobor
Rovinj
05-10-2019
Senia
Trešnjevka
05-10-2019
Arena
Ivanić
05-10-2019
Karlovac
Lokomotiva II

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Ivanić 4 4 0 0 115 79 8 WWWW?
2 Zamet 4 4 0 0 109 82 8 WWWW?
3 Trešnjevka 4 3 0 1 112 89 6 WWWL?
4 Rudar 4 3 0 1 119 107 6 LWWW?
5 Samobor 4 2 0 2 133 110 4 LWLW?
6 Zaprešić 4 2 0 2 98 89 4 WLWL?
7 Karlovac 4 2 0 2 110 107 4 LWLW?
8 Lokomotiva II 4 1 0 3 101 97 2 WLLL?
9 Rugvica 4 1 0 3 99 119 2 WLLL?
10 Arena 4 1 0 3 83 113 2 LLLW?
11 Rovinj 4 1 0 3 87 133 2 LLWL?
12 Senia 4 0 0 4 74 115 0 LLLL?

DRUGA HŽRL ZAPAD – 3. KOLO

12-10-2019
Lokomotiva II
Zamet
12-10-2019
Ivanić
Karlovac
12-10-2019
Trešnjevka
Arena
12-10-2019
Rovinj
Senia
13-10-2019
Rudar
Samobor
13-10-2019
Rugvica
Zaprešić