Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Labudice preletile preko favoriziranih Zaprešićanki

Labudice preletile preko favoriziranih Zaprešićanki

SHARE

Odličnom, a na trenutke i granitnom obranom, rukometašice Rudara iznenađujuće su došle do bodova kod favorizirane ekipe Zaprešića. Datosove igračice odigrale su sjajnih 60 minuta i pjesma u njihovom autobusu prema Istri u potpunosti je zaslužena.

Na kvalitetnu obranu nadovezala se i raspoložena vratarica Lea Zupičić dok je i Nika Kamenar obranila jedan sedmerac. Napad je bio raznovrstan i učinkovit pa se Labinjanke sada mirno i u dobroj atmosferi mogu spremati za novi zahtjevni susret, protiv Samobora na svom parketu.


VELIKA GORICA – SŠD Ekonomske škole – II HŽRL ZAPAD – 2. KOLO
SUCI: Dalibor Blesić i Marko Presek (oba Koprivnica)

ZAPREŠIĆ-RUDAR 23:28 (8:12)

ZAPREŠIĆ: Brnada, Ćutunić, Horvat, Krpan, Vucić, Vučković 6, Rončević, Sučec, Pasarić 5, Rajković 2, Vandero-Humljan, Stanić 8, Tomljanović, Andrijanić 1, Brdovčak 1, Budan
Sedmerci: 5/7, Isključenja: 4 minute (Tomljanović 2, Brdovčak 2)
Trener: Robert Baković

RUDAR: Kamenar, Zenković 2, Franković, Kogej, Raspudić 7, Zahtila N. 6, Vrkić 1, Belušić 1, Govedić, Jelčić, Lepinjica 2, Zupičić, Rodić 9 (4), Malić, Šajina
Sedmerci: 4/4, Isključenja: 8 minuta (Raspudić 4, Zahtila 2, Lepinjica 2)
Trener: Diego Datos


DRUGA HŽRL ZAPAD – 2. KOLO

05-10-2019
Zamet
Rugvica
05-10-2019
Zaprešić
Rudar
05-10-2019
Samobor
Rovinj
05-10-2019
Senia
Trešnjevka
05-10-2019
Arena
Ivanić
05-10-2019
Karlovac
Lokomotiva II

DRUGA HŽRL ZAPAD – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 Zamet 15 15 0 0 490 350 30 WWWWW
2 Trešnjevka 15 13 0 2 458 319 26 WWWWW
3 Ivanić 15 11 1 3 457 358 23 WLWWD
4 Rudar 16 11 1 4 515 443 23 WWDWW
5 Samobor 15 8 1 6 474 425 17 LLWDW
6 Lokomotiva II 15 6 2 7 451 381 14 DWWLD
7 Zaprešić 15 6 1 8 388 380 13 LWLWL
8 Karlovac 15 5 1 9 403 437 11 LLLLL
9 Arena 16 4 1 11 368 468 9 LLLWL
10 Senia 15 3 1 11 348 445 7 DWLWL
11 Rugvica 15 3 1 11 395 501 7 WLLLL
12 Rovinj 15 1 0 14 275 515 2 LLLLL

DRUGA HŽRL ZAPAD – 3. KOLO

12-10-2019
Lokomotiva II
Zamet
12-10-2019
Ivanić
Karlovac
12-10-2019
Trešnjevka
Arena
12-10-2019
Rovinj
Senia
13-10-2019
Rudar
Samobor
13-10-2019
Rugvica
Zaprešić