Labinske rukometašice su danas gostovale kod Senie, ekipe koja zauzima deveto mjesto na ljestvici te koja je dosad u 17 kola upisala tek tri pobjede. Zbog toga, Labudice su bile izraziti favorit, a nakon 60 minuta, pokazale su i zašto je to tako.

Vodeći Zamet bježi im pet bodova, ali drugoplasiranu Lokomotivu II još se može stići, jer ima samo bod više od Labinjanki. U današnjem susretu Labudice su igrale s „pola gasa“, a prigodu su dobile i neke izrazito mlade rukometašice.

Spomenimo da se na poluvrijeme otišlo sa čak 10:17 pa je već tada bilo jasno kako iznenađenja neće biti. Konačnih 24:36 dovoljno ocrtava razliku u kvaliteti danas suprotstavljena dva sastava. Domaće je predvodila Nika Cvjetičanin s osam golova, dok je kod gošći isti broj golova zabila Ivana Vrkić.

RUDAR: Zupičić, Peršić 2, Franković 3, Šumberac 2, Basanić, Vrkljan 4, Zahtila 3, Bradanović 1, Vrkić 8, Belušić D. 3, Vretenar, Golja 2, Nose, Pavić, Mileta 6, Marić