Home Nogomet Prva ŽNL Istra Laganih 11 žminjskih pogodaka

Laganih 11 žminjskih pogodaka

Već nakon osam minuta današnje utakmice u Žminju bilo je jasno da je ovo igra mačke i miša. Žminjci su današnjeg suparnika shvatili ozbiljno i potrudili se da utakmicu što prije riješe u svoju korist. I uspjeli su u tome.

Lepinjica u 2. minuti sa 20 metara, Damijanić u 6. na asistenciju Lepinjice, te Kriźanac dvije minute kasnije iz najstrože kazne nakon prekršaja na Krnjusu otvorili su današnju priču. Do poluvremena debakl gostiju osigurali su sa dva pogotka Žulić i sa još dva Damijanić.

Svoj je prvi pogodak Žulić postigao nakon odličnog centaršuta Luke Križanca, a drugi na dubinsku loptu Marka Orbanića. Damijanić je pak, oplemenio pogotcima asistencije Lepinjice i Marića.

U nastavku najprije Marin Križanac poentira na asistenciju Luke, Križanca naravno, a nakon toga deveti pogodak domaćina, a svoj četvrti, postiže Damijanić nakon centaršuta Delšena.

Da priča dostigne dvocifrene brojke pobrinuo se Alen Damijanić svojim petim pogotkom nakon asistencije petom od strane Žulića, a konačnih 11:0 djelo je Žulića nakon podvaljene lopte Luke Orbanića.

ŽMINJ – Igralište Žminja – 1. ŽNL – 5. kolo – SUDAC: Matija Bagarić (Umag), POMOĆNICI: Amel Dizdarević (Radmani) i Alen Halilović (Umag)

ŽMINJ – MUNTIĆ 11:0 (7:0)

Strijelci: 1:0 Lepinjica 2’, 2:0 Damijanić 6’, 3:0 Križanac 8’ (11m), 4:0 Žulić 30’, 5:0 Žulić 37’, 6:0 Damijanić 41’, 7:0 Damijanić 44’, 8:0 Križanac 46, 9:0 Damijanić 55, 10:0 Damijanić 58’, 11:0 Žulić 75’

ŽMINJ: Horvat, Orbanić (46. Orbanić), Lepinjica (46. Delšeno), Fornažar (46. Zaharija), Damijanić, Žulić, Križanac L., Križanac M. (52. Erman), Krnjus (46. Batel), Marić, Buždon

Trener: Nino Kos

MUNTIĆ: Medaković, Ušić, Lazarević (69. Šestan), Piton, Šestan, Šipura, Matoković, Avčinikov (78. Išić), Ljubas, Saul, Preston

Trener: Denis Išić