U subotu, 29. siječnja, u sportskoj dvorani osnovne škole Fran Krsto Frankopan na Krku održan je kvalifikaciijski turnir za pozivni turnir 2. grupe za najmlađe kadete i kadete.

Član stolnoteniskog kluba Brovinje, Leo Bernaz imao je izuzetno uspješan nastup te je osvojio prvo mjesto i na taj način osigurao plasman na Pozivni turnir 2. grupe kadeta.

U grupi je svladao Dominika Lesicu, člana Malinske sa 3:0 te istim rezultatom i Marka Brumnjaka, člana Opatije.

U polufinalu je sa 3:1 bio bolji od Petra Zidarića, stolnotenisača Pule, da bi u neizvjesnom i izjednačenom susretu finla na kraju slavio protiv Matije Strilčića, mladog stolnotenisača Malinske sa 3:2.

Od stolnotenisača Brovinja, u kategoriji najmlađih kadeta nastupio je i Orlando Lukež koji je s jednom pobjedom protiv Andreja Smoljana iz Opatije, te uz poraze protiv Jure Brkljače iz Srdoči, Matea Košte iz Svetog Jakovaa te njegovog suigrača Davida Ahela zauzeo četvrto mjesto.