Home Nogomet Treća HNL Zapad Lijepa utakmica u Bujama okončana remijem

Lijepa utakmica u Bujama okončana remijem

Zanimljivih 90 minuta odigrali su danas Buje i Novigrad. Pobjednika utakmica nije dala, ali su gledatelji putem video prijenosa vidjeli otvoren i napadački nogomet te su na takav način došli do čak četiri gola.

U 50. minuti je Dino Dukađin pokazao kakav je majstor. U primanju je “piruetom” prošao kroz dvojicu te pogodio suprotni kut za 0:1. Deni Damjanić je četiri minute kasnije najspretniji nakon jednog kornera za bujsko poravnanje i 1:1.

Andrea Manić je u 69. minuti prošao je kroz sredinu terena, stigao do šesnaesterca i preciznim udarcem matirao danas sjajnog Nicolettija za 2:1. Konačnih 2:2 postavio je Dukađin sigurnom realizacijom jedanaesterca u 80. minuti.

BUJE – Mjesno igralište – TREĆA HNL ZAPAD – 24. KOLO
SUDAC: Matej Bezelj (Pula) POMOĆNI SUCI: Ivan Jakičić (Poreč) i David Ružić (Kaštelir)

BUJE – NOVIGRAD 2:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Dukađin 50′, 1:1 Damjanić 54′, 2:1 Manić 69′, 2:2 Dukađin 80′-11m

Žuti kartoni: Bogdanović, Najhart, Malkić (Novigrad)

BUJE: Milanović, Damjanić (67. Miličević), Krizmanić, Bojić (86. Acquavita), Bartolić (60. Brečević), Manić, Bučić, Fakin, Valenta, Prodan, Šoškić En.

Trener: Dalibor Višković

NOVIGRAD: Nicoletti, Vlašić, Malkić, Rošić, Ibrahimović, Dukađin (90. Salihić), Al Tharwan, Bijelić, Lihić, Bogdanović, Najhart (75. Rališ)

Trener: Ninoslav Milenković