Četvrta HNL Zapad Prijateljske Treća HNL Zapad

Ližnjanci dominantni kod snažnog Rovinja

FOTO: Marin Stepčić

Rovinj je ove pripremne utakmice odigrao vrlo dobro, ali su jučer naletjeli na “minu”.

Ta “mina” je već više puta eksplodirala, a radi se o momčadi Zorana Moravca koja definitivno ima kvalitetu za vrh Abos Četvrte NL NS Rijeka.

Jasno, 0:4 se definitivno nije očekivalo, ali Ližnjanci su odlična momčad koju predvodi igrač za više domete – Saša Urošević. Upravo je on jučer trima pogocima trasirao put do pobjede Moravčevoj momčadi.

Konačnih 0:4 postavio je ližnjanski kapetan Dino Balde. Ližnjancima je ovo sigurno veliki “vjetar u leđa” kada je u pitanju optimizam, a Kanarincima upozorenje – gotovo sve što su sinoć radili – možda bolje da ne ponavljaju u budućnosti često.

ROVINJ - SRC Valbruna - PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA
ROVINJ – LIŽNJAN 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Urošević 1', 0:2 Urošević 30', 0:3 Urošević 59', 0:4 Balde 81'

ROVINJ: Vasijević, Žgomba, Vladišković, Kukić, Tošić, Mendiković, De Armas, Šerifović, Stošić, Milošević, Terlević
Još su igrali: Doblanović, Buljević, Lazarić, Hrvatin, Peev, Težak, Hek

Trener: Dalibor Šuran

LIŽNJAN: Jukić, Banković, Pavić, Ramadani, Radović, Adžić, Perković, Balde, Urošević, Sandić, Verbanac
Još je igrao: Popović

Trener: Zoran Moravac

Kalendar

kolovoz 2026
P U S Č P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31