Home ISTRA Futsal Lolić u posljednjoj minuti iz šesterca zabio za remi na otvaranju sezone

Lolić u posljednjoj minuti iz šesterca zabio za remi na otvaranju sezone

MNK Futsal Pula sinoć je u Petrinji započeo novi put, natjecanje u Drugoj HFL Zapad. Protivnik je bila legendarna Petrinjčica, nekad prvoligaš, koji se vratio na mirne staze obitavanja u drugoligaškom društvu.

Domaći su bolje otvorili susret, a samo je sreća (dva pogođena okvira gola od strane Petrinjčice) i vratar Glavonjić zaslužni da je Vili Šafradin u 11. minuti pogodio za 0:1, a ne za, primjerice, 4:1.

Nakon toga Puljani se bude i stvaraju nekoliko prigoda u kojima su mogli utakmicu usmjeriti na svoj mlin, ali umjesto toga u posljednjoj minuti prvog dijela domaćin izjednačuje pomalo sretnim pogotkom. Uslijedilo je vodstvo Petrinjčice nakon minijature Lovreković i mnoštvo promašaja gostiju koji su u tom periodu mogli “unakaziti” Petrinjčicu. Kad su vidjeli da standardnim načinom izgleda neće zabiti, dodali su golmana i u 39. minuti Valter Cetina zabija za 2:2.

U posljednjoj minuti gledatelji vide dva pogotka, najprije je Marjanović uz nešto sreće zabio Puljanima, a onda je Srđan Lolić maestralno pogodio sa šest metara za konačnih 3:3. Vrijedan bod koji će dodatno podignuti atmosferu kod posloženih Puljana.

PETRINJA – Gradska – DRUGA HFL ZAPAD – 1. KOLO

PETRINJČICA – FUTSAL PULA 3:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Šafradin 11′, 1:1 Gorup 20′, 2:1 Lovreković 24′, 2:2 Cetina 39′, 3:2 Marjanović 39′-10m, 3:3 Lolić 40′-6m

PETRINJČICA: Tolušić, Lovrić, Matković, Baniček, Marjanović H., Pezić, Marjanović D., Gršić, Kosić, Lovreković, Barišić, Gorup, Prepelec

FUTSAL PULA: Glavonjić, Urošević G., Badrov, Đapić, Lolić, Radulović, Salihović, Hoxha V., Peršić, Cetina, Šafradin