Home Nogomet Druga ŽNL Istra Loris Franjul poput Roberta Lewandowskog

Loris Franjul poput Roberta Lewandowskog

U Svetom Petru u Šumi danas fenomenalna utakmica Puris. Domaća momčad mora biti nezadovoljna učinjenim do sada, i to nezadovoljstvo trebalo je popraviti protiv jedne od najjačih momčadi natjecanja u drugoj županijskoj nogometnoj ligi.

I boga mi, jesu. Od prve minute domaćin je pokazao da je danas željan igre, željan dokazivanja ali i ono najvažnije, željan pobjede.

Još kada na to nadovežete Lorisa Franjula koji je od četrdesete do četrdeset i sedme minute poentirao tri puta, onda Vam je sve jasno.

Četvrti je gol djelo Emanuela Jakusa za kompletno slavlje danas u Svetom Petru u Šumi.

SVETI PETAR U ŠUMI – Igralište Purisa – 2. ŽNL – 8. kolo – SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj), POMOĆNICI: Dorijano Marić (Rovinj) i Evelino Marić (Kanfanar)

PURIS – VODNJAN 4:0 (2:0)

Žuti kartoni: Lazarić (Puris), Lekaj, Topić, Džijan (Vodnjan)

Strijelci: 1:0 Franjul 40′, 2:0 Franjul 44′, 3:0 Franjul 47′ (11 m), 4:0 Jakus 64′

PURIS: Ivančić, Šilić, Lazarić, Udovičić (76. Žgrabljić), Baračić, Tomišić, Breščić, Jakus (74. Pamić), Turčinović, Franjul (82. Žufić), Buršić

Trener: Mirko Matika

VODNJAN: Radolović, Jović (46. Alibašić), Topić, Marjanović F. (72. Tuzlić), Džijan, Baretić, Marjanović N., Lekaj, Haliti, Čović (46. Lozančić), Kostadinović (46. Vitasović)

Trener: Denis Premate