Home Nogomet Prva ŽNL Istra Luchesi za trobod Banjola u derbiju

Luchesi za trobod Banjola u derbiju

Derbi četvrtog kola, uz mnoge interesantne utakmice odigrane ovoga vikenda zasigurno je bio sraz na Premantiki između Banjola i Iskre. U prvome dijelu u jednoj obostrano opreznoj utakmici nije zabilježeno previše prigoda, no ono što je momčad Banjola stvorila i realizirala je.

Tako je nakon kornera u 31. minuti, Ćosić pokušao savladati Jurkotu, no na odbijenoj lopti od vineškog vratara najprisebniji je bio Luchesi i poslao je u mrežu za vodstvo domaćina, pokazalo se na kraju, i konačni trobod te preuzimanje vodstva na prvenstvenoj ljestvici.

Kod gostiju, odmah nakon primljenog gola pokušao je neprecizno Zakomac, a u nastavku se zbog potopa na terenu nije puno toga moglo ni vidjeti, te je ostalo Luchesievih 1:0.

BANJOLE – Igralište Premantika – 1. ŽNL – 4. kolo – SUDAC: Daniel Starčević (Pula) POMOĆNICI: Mateo Čalić (Marčana) i Dragan Kukić (Pula)

BANJOLE – ISKRA 1:0 (1:0)

Žuti kartoni: Ćosić, Čude (Banjole)

Strijelci: 1:0 Luchesi 31′

BANJOLE: Rešidović, Ćosić, Hrelja (79. Matejčić), Bagarić (69. Toprek), Luchesi, Imširević (79. Šnur), Simeunović, Bobić, Božičević, Čude, Correa (54. Salihović)

Trener: Dragan Tomić

ISKRA: Jurkota, Prendivoj, Trumić, Čudić, Zukić (46. Jašarević), Zakomac (66. Kovačević), Mehić, Softić (85. Begović), Krasnići, Bečirević (72. Hoxha), Lazarić

Trener: Marin Blašković