Home Nogomet Druga ŽNL Istra Maksuti i Salković za slavlje Istre

Maksuti i Salković za slavlje Istre

U posljednjem jesenskom kolu Druge ŽNL na igralištu u Taru odigrao se derbi između domaćina i Muntića koji ipak danas nije bio na onoj razini na kojoj odigraju većinu svojih domaćih susreta.

Jetmir Maksuti, ponajbolji igrač Istre, doveo ih je u vodstvo u 34. minuti, a samo deset minuta kasnije, dok se još gosti nisu ni oporavili od šoka, Luka Salković poentirao je za 2:0.

Iako je u nastavku bilo podosta prigoda na teškom terenu, mreže se više nisu tresle. Pobjeda Istre je zaslužena, a spomenuti treba i suđenje suca Orbanića koji je samo potvrdio osjećaj za igru i kvalitetu.

TAR – Mjesno igralište – I ŽNL – 10. KOLO
SUDAC: Sandi Orbanić (Žminj) POMOĆNI SUCI: Dušan Baf (Fažana) i Matija Bagarić (Umag) DELEGAT: Boris Spećina (Umag)

ISTRA /T/ – MUNTIĆ 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Maksuti 34´, 2:0 Salković 44´

Žuti kartoni: Salković E., Jandrić, Šarčević (Istra Tar); Manojlovski, Bajtela, Vidalić (Muntić)

ISTRA TAR: Vujica, Peršić, Babić, Blažević, Galik (od 87. Pribetić), Salković E., Jurić (od 74. Šarčević), Maksuti, Jandrić, Žužić, Salković L. (od 39. Rioža).
Trener: Damir Vukadin

MUNTIĆ: Radolović, Vidalić, Piton, Mionić, Bajtela (od 86. Išić), Ljubas, Grbin L., Grbin M., Bićak, Radolović (od 65. Fujs), Manojlovski.
Trener: Denis Išić