Zanimljivu su utakmicu danas na Vinežu odigrali Iskra i Žminj. Utakmicu koja ne odlučuje previše o poretku, ali utakmica koju su odigrali “punim gasom” i jedni i drugi, a na kraju podijelili bodove.

Nije se tako činilo nakon prvoga poluvremena kada je Jašarević sa dva pogotka odveo Iskru u miran nastavak susreta. No, Pamićeva se momčad nije predavala pa je preko Fornažara najprije smanjila, a nakon toga preko Damijanića u 66. minuti potpuno poravnala rezultat.

No, Lazarić desetak minuta prije kraja vraća prednost na stranu domaće momčadi, da bi netom prije posljednjeg zvižduka suca Vitasovića Marin Križanac ipak Žminju osigurao zasluženi bod.

LABIN – Igralište na Vinežu – 1. ŽNL – 23. kolo – SUDAC: Boris Vitasović (Marčana), POMOĆNICI: Darko Gubeljić (Labin) i Arnel Bešić (Pula)

ISKRA – ŽMINJ 3:3 (2:0)

Žuti kartoni: Krasnići, Panić, Bojkić, Lazarić, Jašarević (Iskra), Križanac, Buždon (Žminj)

Strijelci: 1:0 Jašarevič 4′, 2:0 Jašarević 38′, 2:1 Fornažar 52′, 2:2 Damijanić 66′, 3:2 Lazarić 77′, 3:3 Križanac 90′

ISKRA: Jurkota, Kujraković (46. Prendivoj), Trumić, Panić, Zukić (46. Bojkić), Bečirević (46. Begović), Mehić, Softić (75. Kuralić), Miletić (58. Jurišić), Lazarić, Jašarević (46. Krasnići)

Trener: Fatos Hoxha

ŽMINJ: Horvat, Križanac L., Buždon, Križanac M., Fornažar, ,Damijanić, Zaharija, Turčinović (82. Delšeno), Žulić, Krnjus, Marić (79. Orbanić)

Trener: Manuel Pamić