Treća HNL Zapad

Matteoni u osmoj minuti za mir u kući banjolskoj

FOTO: Babsi Pula

Banjole je ovog proljeća krenulo vrlo zanimljivo.  Ostvarili su dvije pobjede u gostima protiv Cresa i Medulina 1921, a doma u porazu s gorkim okusom izgubili od Nehaja i zbog napucavanja prvog pomoćnog suca predstavnik je kluba dobio zabranu obnašanja dužnosti tri mjeseca.

Ova je utakmica bila izrazito bitna, stigao je najlošiji gost lige – Novalja koja je u dosadašnjem tijeku osvojila tek bod na strani. U Banjole su doputovali s 13 igrača, a nije poznat razlog zbog kojeg Le Carre nije ušao u igru. Momčad je to koja kondicijski nije na razini što pokazuju i porazi protiv Pomorca i Pazinke, a kojem će pridodati i današnji protiv Banjola.

Tomu je isključivi krivac Paolo Matteoni koji je već u ranoj fazi utakmice – u osmoj minuti pogodio za vodstvo i konačni rezultat utakmice, koji je Banjolcima donio toliko potreban “mir u kući” i plovidbu prema sredini ljestvice.

BANJOLE – Prematinka – TREĆA NL ZAPAD – 18. kolo – SUDAC: Luka Milković (Viškovo) POMOĆNICI: Hrvoje Perkov (Rijeka) i Mauro Mušković (Kastav) DELEGAT: Dragan Bobanović (Rijeka)

BANJOLE – NOVALJA 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Matteoni 8′

Žuti kartoni: Posavec, Milutinović (Banjole), Dodevski, Kustić, Rosato, Luparelli (Novalja)

BANJOLE: Božac, Hairlahović, Selihović, Kamenicki (70. Hoxha), Gerlič (46. Antanasković), Posavec, Matteoni (90. Milutinović), Ćosić (46. Lekaj), Dadić, Vujica, Miljanić (90’+1 Luchesi).

Trener: Dragan Tomić

NOVALJA: Smolčić, Kojić, Š. Župan, Dodevski, Kustić (89. Morić), D. Župan, Iveljić, perković, Rosato, Dahirel, Luparelli

Trener: Mario Dabo


Kalendar

travanj 2025
P U S Č P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930